Login
Hardware Majo 0 2933
Logitech G, herná značka spoločnosti Logitech, oznámila uvedenie hráčskeho headsetu Logitech® G PRO Gaming Headset. Ten ponúka zvuk s parametrami a vlastnosťami aké sú potrebné pre oblasť eSports, kde ich využijú ako profesionáli, tak aj bežní hráči. Headset Logitech G PRO ako najnovší prírastok do rodiny profesionálnych herných zariadení Logitech G PRO je odľahčený, pevný a nanajvýš pohodlný aj pre dlhé herné súboje.


Špičkový zvuk zaisťujú drivery Logitech G Pro-G, vynikajúcu zvukovú izoláciu okolia zaistia náušníky z koženky a o krištáľovo čistú komunikáciu sa postará kondenzátorový mikrofón profesionálnej úrovne. Vďaka tomu, že je zvuk headsetu veľmi kvalitný a čistý, budú hráči počuť každý krok nepriateľa s úplne presným rozlíšením smeru, odkiaľ k nim prichádza. Headset Logitech G PRO bol navyše vybraný ako oficiálny headset na akcie ligy elektronických športov Electronic Sports League (ESL) CS: GO Pro League, ESL One a ESL Premiership, kde ho bude používať niekoľko špičkových tímov a hráčov.

logitech-g-pro-gaming-headset-1.jpg

„Ako popredný výrobca herných zariadení vyvíjame také, aké profesionáli v eSports, bežní hráči a nadšenci potrebujú,“ povedal United States of America flag Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ divízie Logitech Gaming. „Headset PRO bol vyvinutý v úzkej spolupráci s hráčmi z tímov TSM, G2 Esports a London Spitfire. Navrhli sme ho tak, aby profesionáli a eSports hráči mali k dispozícii mikrofón na úrovni, akú herné turnaja potrebujú a tiež aby boli náušníky z umelej kože čo najviac pohodlné.“

Špičkový zvuk s Pro-G drivermi
Vyspelé drivery Pro-G od značky Logitech G sú vyrobené z materiálu s hybridnou sieťovou štruktúrou, vďaka čomu majú vysoko kvalitný zvuk a v spojení s prepracovanými audio profilmi Logitech G poskytujú bohaté úderné basy, čisté a precízne artikulované výšky a neuveriteľne malé skreslenie.

„Kvalite zvuku nového headsetu Logitech G PRO sa nič nevyrovná,“ povedal South Korea flag Ji-Hyeok „Birdring“ Kim z tímu London Spitfire (Overwatch). „Zvyšuje úroveň hrania nášho tímu, pretože pri hre počujeme všetko podstatné, čo nám pomáha byť o krok pred našimi súpermi.“

logitech-g-pro-gaming-headset-2.jpg

Vylepšená zvuková izolácia okolia a pohodlné prevedenie
Náušníky headsetu Logitech G PRO ponúkajú až o 50 percent väčšiu izoláciu okolitých ruchov než predchádzajúce náušníky Logitech G, takže už nič nebude rozptyľovať vašu pozornosť. Vyrobené sú zo špičkovej umelej kože a okrem toho, že poskytujú maximálnu pasívne izoláciu zvuku, zlepšujú súčasne aj čistotu a hlasitosť, aby hráči mohli hrať nerušený aj v rušnom prostredí. Pritom všetkom sú vždy pohodlné. Súčasťou balenia je tiež náhradný set náušníkov z mikrosemišu. Headset Logitech G PRO je k dispozícii v čiernom prevedení, má odľahčenú a pohodlnú konštrukciu s obvyklými ovládacími prvkami a pripája sa analógovo pomocou odpojiteľného káblu.

„Prvá vec, ktorá ma zaujala, keď som si nasadil túto náhlavnú súpravu, je izolácia okolitého zvuku. Je tak skvelá, že sa môžem stopercentne sústrediť na hru,“ povedal France flag Kenny „kennyS“ Schrub z tímu G2 Esports (CS: GO).

logitech-g-pro-gaming-headset-3.jpg

Kondenzátorový mikrofón na profesionálnej úrovni
Mikrofón headsetu Logitech G PRO je vybavený profesionálnym pop filtrom pre tlmenie sykaviek a výrazných hlások a zaisťuje, že hlasový chat a nahrávanie zvukov sú najlepšie v danom odbore. Vysoko kvalitný mikrofón s funkciou potlačenia okolitého hluku má vylepšené možnosti prispôsobenia ramienka, aby bolo možné nájsť čo najlepšiu polohu pre snímanie reči, väčší frekvenčný rozsah, väčší pomer odstupu signálu od šumu a vyššiu citlivosť než mali mikrofóny predchádzajúcich headsetov od Logitechu, čo všetko spoločne zabezpečuje lepšiu zreteľnosť.

„Headset je skutočne veľmi pohodlný, pretože má proste dobrú konštrukciu a čistý dizajn. A mikrofón je vysoko kvalitný,“ povedal United States of America flag Mike Yeung z tímu TSM (LOL).

Nový headset Logitech G PRO je kompatibilný s počítačmi, hernými konzolami (vrátane Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch) a mobilnými zariadeniami.


Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že headset Logitech G PRO bude na trhu k dispozícii v apríli 2018 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99.99€. Podrobnejšie informácie môžete získať na webových stránkach alebo na Facebooku, či Twitteri s hashtagom @LogitechG.


Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37