Login

Logitech G predstavuje svoj najľahší a najudržateľnejší bezdrôtový hráčsky headset

Hardware Majo 0 1003
Nový bezdrôtový headset G435 pre súčasnú generáciu hráčov - ultraľahký, v živých farbách, s udržateľným dizajnom a dostatočne flexibilný pre hry, hudbu a ďalšie aktivity. Logitech G predstavuje nový, mimoriadne ľahký bezdrôtový headset pre hráčov Logitech G435 LIGHTSPEED, ktorý umožňuje hrať hry, počúvať hudbu alebo komunikovať s priateľmi na rôznych platformách. Je vyrábaný v troch nových farebných kombináciách, aby ste si mohli vybrať podľa vášho štýlu. Nový headset bude na Slovensku dostupný u všetkých distribútorov v priebehu septembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 79€.

logitech-g435-headset-01.jpg


„G435 je najľahší hráčsky headset, aký sme kedy vyrobili,“ povedal Ujesh Desai, generálny riaditeľ divízie Logitech G. „Okrem zníženia hmotnosti sme pridali ďalšie vylepšenia, vrátane úplne nových smerových mikrofónov a dvoch bezdrôtových technológií, a dokázali sme z neho urobiť náš doteraz najudržateľnejší produkt tohto typu. Výsledok nášho úsilia určite poteší každého dnešného moderného hráča - nový model je všestranný, štýlový, mimoriadne pohodlný a vhodný aj na profesionálne hranie.“

Headset G435 váži iba 165 gramov a je teda dostatočne ľahký a pohodlný na celodenné nosenie. Svojim tvarom dobre padne väčšine ľudí, je však optimalizovaný pre menšie veľkosti hlavy. Umiestnili sme naň aj označenie pravej a ľavej strany v Braillovom písme, aby zrakovo postihnutí ľahko spoznali, ktorá strana je ktorá. Vybavený je tiež voliteľným obmedzovačom hlasitosti.

logitech-g435-headset-02.jpg


G435 je náš najudržateľnejší bezdrôtový headset. Má certifikát CarbonNeutral čo znamená, že financujeme procesy certifikovanej kompenzácie uhlíka, aby sme vynulovali emisie oxidu uhličitého súvisiace s týmto výrobkom. Z celkového množstva plastových dielov je ich minimálne 22% vyrobených z recyklovaného plastu a papierový obal pochádza z lesov s certifikáciou FSC. Výberom tohto produktu teda podporujete aj zodpovedné hospodárenie so svetovými lesmi. Ďalšie informácie o úsilí udržateľnosti výroby nájdete na webových stránkach.

Kombinácia hráčskej 2,4GHz bezdrôtovej technológie LIGHTSPEED a Bluetooth s nízkou odozvou vám dáva slobodu voľby bezdrôtového pripojenia k počítaču, systému PlayStation, telefónu a ďalším zariadeniam. Pripojenie cez LIGHTSPEED prebieha prostredníctvom 2,4GHz adaptéru s USB konektorom a je vyladené pre potreby hráčov. Pripojenie cez Bluetooth s nízkou odozvou zabezpečí rýchlejší prenos zvuku ako pri štandardnom Bluetooth pripojení.

logitech-g435-headset-03.jpg


Slúchadlá so 40mm akustickými meničmi generujú bohatý zvuk, ktorý vás vtiahne do hry. Dvojica vylepšených smerových mikrofónov umožnila odstrániť rameno mikrofónu, zosilniť váš hlas a zároveň znížiť šum na pozadí, takže budete znieť, ako by ste boli v rovnakej miestnosti ako vaši priatelia.

Nový bezdrôtový headset G435 sa vyrába v troch farebných kombináciách: čierna + neónovo žltá, modrá + malinová a smotanovo biela + fialová. Hráči si teda môžu premyslieť, aké farby chcú používať a čo to vypovedá o ich individuálnom štýle a osobnosti.

Spojenie s českými influencermi
Logitech novo spolupracuje s Czech Republic.png flag Jiřím Johanidesom, tvárou českého esport, ktorého môžeme vídať na herných akciách ako Bananidese a obsahovým tvorcom Pavlom "liveoliverr" Vavrečkom. Obaja sa pridávajú k ambasádorom Tereze Císařovej a Ondřejovi Kvardovi. Nové tváre budú reprezentovať značku Logitech G, ktorá sa bude v nasledujúcich mesiacoch zameriavať predovšetkým na prepojenie životného štýlu a hráčskeho života.

logitech-g435-headset-04.jpg


Jiří Johanides je aktuálne jeden z najobľúbenejších českých a slovenských esport komentátorov, jeho prácu môžete vidieť napríklad v rámci Tipsport COOL Ligy, kde je Logitech G exkluzívnym partnerom v oblasti periférií, alebo na Vodafone Mistrovství ČR v Počítačových hrách. Pavel Vavrečka je streamer s raketovým rastom na platforme Twitch.tv, kde ho sleduje vyše 20 tisíc fanúšikov. Je tiež posledným víťazom súťaže Tvář Twitche od spoločnosti Madmonq. Po novom ho tak budete môcť sledovať nielen na herných akciách, ale budete sa môcť zapájať aj do súťaží o rôzne ceny v rámci jeho vlastných pravidelných vysielaní.Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37