Login

Logitech G predstavuje nový káblový headset G335 pre hráčov

Hardware Majo 0 1912
Logitech G, značka spoločnosti Logitech a popredný inovátor hráčskych technológií a vybavenia, predstavuje nový ľahký káblový hráčsky headset Logitech G335 a novú hráčsku myš Logitech G305 v mentolovej farbe. Na Slovensku sa headset Logitech G335 bude predávať od 16. júna v čiernej a bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 69€. Nová bezdrôtová hráčska myš Logitech G305 LIGHTSPEED v mätovej farbe sa bude predávať za 59.99€.

logitech-g-headset-g335-02


„Teší nás, že ideme opäť v ústrety našim fanúšikom a všetkým hráčom. S hráčskym headsetom Logitech G335 pridávame do svojho portfólia nielen veľmi kvalitné, ale zároveň aj jedny z najkomfortnejších a najdostupnejších slúchadiel na trhu,“ povedal Jiří Pacovský, gaming marketing manager spoločnosti Logitech pre Českú republiku a Slovensko.

S hmotnosťou 240 gramov je hráčsky headset Logitech G335 jedným z najľahších svojho druhu na trhu. Má podobnú konštrukciu ako oceňovaný bezdrôtový headset G733 z farebnej kolekcie Logitech G, je však štíhlejší. Disponuje výmenným nastaviteľným hlavovým pásikom a náušníkmi z mäkkej tkaniny, ktoré sa prispôsobia vašej hlave a zabezpečia dlhodobé pohodlie pri akomkoľvek hernom štýle.

logitech-g-headset-g335-01


G335 je k dispozícii v čiernej a bielej farbe so zodpovedajúcimi obojstrannými hlavovými pásikmi a je vítaným prírastkom do žiarivo farebnej, zábavnej a pôsobivej sady herného vybavenia. Sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné kombinovať s existujúcimi produktmi z farebnej kolekcie Logitech G, a dávajú tak hráčom viac možností, ako si prispôsobiť a personalizovať svoj herný priestor. Sú tiež kompatibilné s doterajšími farebne zladenými hlavovými pásikmi a hravými krytmi mikrofónov.

logitech-g-g304-g305-mint


Headset Logitech G335 umožňuje jednoduché pripojenie a použitie takmer s akoukoľvek hernou platformou štandardným 3,5 mm audio konektorom. Kvalita zvuku, vstavané ovládacie prvky, koliesko hlasitosti umiestnené priamo na slúchadle a mikrofón vypínateľný pootočením ramena, umožňujú hráčom ponoriť sa naplno do hry bez akéhokoľvek rozptyľovania. G335 má tiež certifikáciu pre aplikáciu Discord, čo je záruka krištáľovo čistého zvuku a dokonale zrozumiteľnej komunikácie.

Cena a dostupnosť
Káblový headset Logitech G335 sa bude predávať na Slovakia.png flag Slovensku a v Czech Republic.png flag Českej republike od 16. júna v čiernej a bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 69€. Hlavové pásiky, ktoré sú už k dispozícii v ôsmych rôznofarebných variantoch, sa predávajú za odporúčanú maloobchodnú cenu 9,99€ za kus a nová bezdrôtová hráčska myš Logitech G305 LIGHTSPEED v mätovej farbe bude k dispozícii za 59.99€.

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37