Login

Logitech G predstavuje najnovšiu inováciu e-šport audio zariadení - hráčsky headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED

Hardware Majo 0 898
Logitech G predstavuje bezkonkurenčný e-športový bezdrôtový headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset. Nový headset PRO X 2, navrhnutý a testovaný najlepšími e-športovcami, používa úplne nové revolučné akustické meniče PRO-G GRAPHENE, ktoré z neho robia ultimátny zdroj herného zvuku a nevyhnutný doplnok pre najnáročnejších a najsúťaživejších hráčov.

logitech-g-pro-x2-02.jpg


Základnou filozofiou radu Logitech G PRO je vytvárať hráčske vybavenie, ktoré spĺňa náročné potreby profesionálnych e-športovcov a súťaživých hráčov,“ povedal Chris Pate, hlavný produktový manažér radu Logitech G PRO. „S modelom PRO X 2 sme dosiahli prelomovú úroveň funkčnosti vďaka prepracovaniu našich akustických meničov PRO-G s využitím technológie Graphene Audio. S grafénom sme dokázali vytvoriť akustický menič, ktorý je mimoriadne tuhý a zároveň takmer neuveriteľne ľahký. To zabezpečuje verný zvuk s extrémne nízkym skreslením, čo dáva profesionálom potenciál potrebný k maximálnemu hernému výkonu.Čistota zvuku a dobrá komunikácia patria v e-športoch k rozhodujúcim faktorom, ktoré ovplyvňujú víťazstvá. Schopnosť počuť aj najmenší zvukový podnet a bezproblémovo komunikovať so spoluhráčmi je veľmi významná. Nový akustický menič PRO-G GRAPHENE Audio Driver má precíznu konštrukciu so špeciálne uchytenou 50 mm grafénovou membránou, ktorá umožňuje vytvoriť doposiaľ neslýchané realistické zvukové prostredie. Hlavným prínosom je vylepšenie reprodukcie zvukov, presnejšia časová synchronizácia a zníženie skreslenia, aby bolo možné jasnejšie zvukovo identifikovať objekty a rýchlejšie rozoznať ich polohu pri pohybe voči hráčom.

Okrem nového akustického meniča PRO-G GRAPHENE ponúka PRO X 2 oproti predošlému bezdrôtovému headsetu PRO X aj ďalšie významné vylepšenia.

logitech-g-pro-x2-03.jpg


Robustné pripojenie – Pripravený na každú situáciu vďaka vylepšenému bezdrôtovému pripojeniu LIGHTSPEED/Bluetooth a káblovému pripojeniu s klasickým 3,5 mm konektorom. Technológia LIGHTSPEED teraz zaistí profesionálne bezdrôtové pripojenie s výdržou až 50 hodín prevádzky na jedno nabitie a spoľahlivým dosahom až 30 m.

Oceňovaná konštrukcia PRO – Headset PRO X 2, navrhnutý pre profesionálnych hráčov a v spolupráci s nimi, má robustný, a pritom ľahký odolný rám z hliníka a ocele. Sľubuje maximálne pohodlie vďaka otočnému odolnému závesu a vymeniteľným náušníkom z koženky a velúru.

Spoľahlivá komunikácia – 6 mm mikrofón s kardioidnou charakteristikou na odnímateľnom ramene a s pokročilým softvérovým filtrom Blue VO!CE nastaviteľným cez aplikáciu G HUB pre dobre zrozumiteľnú a nerušenú komunikáciu.

DTS Headphone:X 2.0 Surround Sound – Dokonalý priestorový zvuk vám pomôže presne určiť, kde sa skrývajú vaši protivníci skôr, ako nájdu oni vás a znásobí celkový zážitok z hry.

Rad Logitech G PRO je vyvíjaný v rámci unikátneho programu Design by Collaboration, ktorý združuje mnoho špičkových svetových e-športovcov a e-športových tímov pre vývoj nového, vysoko funkčného e-športového vybavenia, ktoré posúva hranice inovácií a výkonu a dáva im konkurenčnú výhodu.

Vždy som cítil, že si spoločnosť Logitech G pri vývoji produktov váži spätnú väzbu a názory odo mňa i ďalších hráčov. Preto je jej vybavenie dokonale funkčné a medzi špičkovými e-športovcami najobľúbenejšie. Pri vývoji hráčskeho headsetu G PRO X 2 som oceňoval väčší komfort a vynikajúci mikrofón. Nový grafénový akustický menič zmenil podmienky hrania – naozaj som vďaka nemu získal novú výhodu, ktorá mi pomáha vyhrávať nad súpermi,“ povedal Ukraine.png flag Oleksandr „s1mple“ Kostyljev, hráč Counter-Strike z organizácie Natus Vincere.

logitech-g-pro-x2-04.jpg


Spoločnosť Logitech G už od začiatku procesu návrhu spolupracuje s profesionálmi z oblasti e-šport, aby získala spätnú väzbu, mohla robiť kľúčové rozhodnutia a testovaním zdokonalila vlastnosti i dizajn produktov. Vďaka zohľadneniu spätnej väzby pri vytváraní nových nástrojov a riešení sa zariadenia značky Logitech G stali de facto štandardom a lídrom v oblasti profesionálneho herného vybavenia pre e-šport.

Cena a dostupnosť
Bezdrôtový hráčsky headset PRO X 2 LIGHTSPEED si zákazníci na Slovakia.png flag Slovensku a v Czech Republic.png flag Českej republike budú môcť pred objednať na PGS.sk, Alza alebo CZC.cz od 24. mája za odporúčanú maloobchodnú cenu 269 € (5 999 Kč).

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (440 Hlasy)
12% (61 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 515
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37