Hardware Majo 2 1930
Spoločnosť Logitech otvorila svet nových možností uvedením bezdrôtovej myši s úplným názvom Logitech® MX Master Wireless Mouse. Model MX Master spája tie najlepšie technologické inovácie spoločnosti Logitech so špeciálne tvarovaným dizajnom, ktorý skvele sadne do ruky. Nastavuje tak novú paradigmu pre precíznu, rýchlu a pohodlnú navigáciu na počítači. Tí, čo pracujú na viacerých zariadeniach a operačných systémoch súčasne, ocenia, že táto nová myš je optimalizovaná tak, aby dokázala ovládať aj takto zložité prostredie presne a s ľahkosťou.

Logitech_MX_Master-SIDE.jpg

„Myš Logitech MX Master Wireless Mouse má krásny dizajn a navyše sa jedná o myš, ktorú je možné prispôsobiť osobným potrebám, pričom ponúka všestranné možnosti ovládania, presnosť a rýchlosť,“ povedala Charlotte Johs, globálna viceprezidentka divízie počítačových periférií spoločnosti Logitech. „Vďaka nespočetným možnostiam nastavenia navigácie a vyspelým funkciám je tento model našou najlepšou myšou v doterajšej histórii.“

Najnovšia bezdrôtová myš Logitech MX Master Wireless Mouse je pokračovateľom modelov akými sú Logitech MX Revolution a Logitech Performance MX. Je dokonale tvarovaná pre maximálny komfort a jemne vyladená pre precízne a rýchle ovládanie. Tvar myši tvorí oporu pre vašu ruku a zápästie v jej prirodzenej polohe, vďaka čomu si môžete vychutnať ovládanie s plynulým prechodom na premyslene umiestnené tlačidlá a kolieska.

Logitech_MX_Master-M.jpg

Myš je vybavená rolovacím kolieskom, ktoré sa vie prispôsobiť rýchlosti, akou chcete prechádzať obsahom - dokáže automaticky prejsť z krokovania až po hyper rýchle rolovanie a má unikátne druhé koliesko pre rolovanie pomocou palca, ktoré umožňuje posúvať obraz zo strany na stranu alebo plniť iné funkcie na základe nastavení používateľov. K svojmu počítaču s operačným systémom Windows® alebo Mac® môžete myš Logitech MX Master Wireless Mouse pripojiť bezdrôtovo prostredníctvom priloženého nano prijímača Logitech Unifying alebo pomocou technológie Bluetooth® Smart. Dá sa tak spárovať až s tromi zariadeniami, takže môžete pracovať na svojom stolnom počítači, notebooku alebo tablete s jedinou myšou - stlačením tlačidla Logitech Easy-Switch™ môžete ľahko prepínať medzi týmito zariadeniami. Myš má navyše tlačidlo, ktoré je možné prispôsobiť tak, aby replikovala ovládanie pomocou gest na počítačoch Mac®. Svoj cieľ vďaka tomu budete môcť dosiahnuť rýchlejšie a zvládnete viac vecí.

Logitech_MX_Master-SD.jpg

Na prispôsobenie osobným potrebám slúži softvér Logitech Options™, ktorý umožňuje nastaviť pre všetky tlačidlá požadované akcie. Vďaka technológii sledovania pohybu Logitech Darkfield Laser™ je možné pohyb dokonale snímať prakticky na akomkoľvek povrchu, vrátane skla alebo plôch s vysokým leskom.
Myš MX Master má nabíjateľnú batériu, ktorá pri plnom dobití môže vydržať až 40 dní. Svetelný indikátor vás vždy upozorní na nízky stav energie a iba štyri minúty nabíjania vám poskytnú dostatočnú energiu na celodenné používanie. Batériu si môžete nechať dobíjať aj počas práce s myšou, takže sa nikdy nedostane do situácie, kedy by ste ju nemohli použiť.

Logitech_MX_Master-TOP.jpg


Hlavné vlastnosti
• Tvar dokonale vyladený do ruky: Dokonalé prevedenie, ručne tvarované telo myši tvorí oporu pre vašu ruku a zápästie v pohodlnej a prirodzenej polohe.
• Inteligentné rolovacie koliesko, ktoré sa prispôsobí aktuálnej rýchlosti pohybu: Precízne konštruované rolovacie koliesko dokáže automaticky prejsť z krokovania nahyper rýchle rolovanie, takže sa môžete rýchlejšie a ľahšie pohybovať v dlhých dokumentoch alebo na webových stránkach.
• Jedinečné koliesko pre rolovanie palcom: Jediným pohybom palcom môžete posúvať obraz zo strany na stranu alebo prechádzať medzi jednotlivými stránkami a používať vyspelé ovládanie pomocou gest.
• Dvojitá možnosť pripojenia pomocou technológie Logitech EasySwitch™: Myš Logitech MX MasterWireless Mouse k počítaču pripojíte prostredníctvom priloženého prijímaču Logitech Unifyingalebo pomocou bezdrôtovej technológie BluetoothSmart a môžete ju spárovať až s tromi rôznymi zariadeniami. Následne môžete vďaka technológii Logitech EasySwitch medzi jednotlivými zariadeniami prepínať jediným stlačením tlačidla.
• Produktivita upravená na mieru: Funkcie akéhokoľvek tlačidla môžete upraviť presne podľa svojich potrieb pomocou softvéru Logitech Options™.
• Sledovanie pohybu prakticky na každom povrchu: Vďaka optickému snímaču s technológiou Logitech Darkfield Laser™ dokáže myš hladko sledovať pohyb dokonca aj sklenenom alebo vysoko lesklom povrchu. 1
• Vyspelé řiadenie spotreby: Stačí myš Logitech MX MasterWireless Mouse pripojiť k vášmu počítaču pomocou nabíjacieho káblu s konektorom micro-USB. Jediná minúta nabíjania zaistí dve hodiny používania myši a aj počas nabíjania môžete pracovať. Plné nabitie vydrží až 40 dní. 2

Požiadavky na systém
• Pripojenie k Internetu na stiahnutie softvéru
• USB port: Windows® 7, Windows® 8 alebo novší; Mac OS X 10.8 alebo novší
• Bluetooth® SMART: Windows® 8 alebo novší; Mac OS X 10.10 alebo novší


Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že myš Logitech MX Master Wireless Mouse bude k dispozícii v apríli 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com/mxmaster alebo na Logitech blogu.


Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 5/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 3/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (105 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 124
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 4
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,303
  • Nových členov dnes: 1
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: adam11bednar