Login
Hardware Majo 0 2797
Spoločnosť Logitech predstavuje novú hernú myš s úplným názvom Logitech G203 Prodigy Gaming Mouse, ako člena rodiny hernej výbavy Prodigy, ktorý bol navrhnutý s cieľom rozšíriť možnosti vášho hrania na počítači.

prodigy-g203-001.png

„Nová myš je odpoveďou hráčom, požadujúcim špičkový hardvér s profesionálnym výkonom, ktorý by nezaťažoval príliš ich rozpočet,“ povedal Tomáš Kudweis, Country Sales Manager Logitech pre Českú republiku a Slovensko. „Myš G203 Prodigy má overený čistý dizajn a je extrémne rýchla. Má výkon stavaný pre hry, čo znamená okamžitú odozvu pri každom pohybe alebo kliknutí. To môže hráčom doslova zachrániť život.“

prodigy-g203-002

Herná myš G203 Prodigy Gaming Mouse poskytuje pohodlie aj pri dlhom hraní vďaka odľahčenému ergonomickému dizajnu. Medzi jej kľúčové vlastnosti patria najmä:
Vysoký výkon pre hry: Logitech G203 Prodigy Gaming Mouse komunikuje s počítačom rýchlosťou až 1 000 hlásení za sekundu, čo je 8× rýchlejšie než komunikujú bežné myši. Znamená to, že keď pohnete myšou alebo kliknete, odozva na obrazovke je prakticky okamžitá. Myš má vyspelé odpruženie tlačidiel, ktoré pomáha tomu, aby ľavé aj pravé tlačidlo myši boli okamžite pripravené k ďalšiemu kliknutia. Znižuje tak silu potrebnú na klikanie, takže je ich odozva výnimočne citlivá.


Klasický dizajn: Tvar myši G203 je inšpirovaný čistými líniami a jednoduchou konštrukciou legendárnej Logitech G100S Gaming Mouse. Táto myš, obľúbená hráčmi na celom svete, vrátane profesionálnych hráčov eSports, má vysoko návykovým tvar, ktorý bol starostlivo prepracovaný a optimalizovaný s cieľom zvýšiť praktickosť, odolnosť a pohodlie pre každodenné používanie.


prodigy-g203-003

Precízny senzor: Myš G203 je vybavená novým senzorom navrhnutým v USA, ktorý je vyrábaný vo Švajčiarsku a disponuje rozlíšením 200 až 6000 DPI. Poskytuje tak vynikajúcu presnosť, rýchlosť snímania a konzistenciu. Umožní vám lepšie využívať váš potenciál bez ohľadu na štýl hrania. Konzistencia a presnosť senzoru zaistia, že bude môcť trénovať nielen vaše oči, ale aj svaly, aby ste lepšie mierili.

Legendárna kvalita, ktorej môžete dôverovať: Už viac ako 30 rokov je spoločnosť Logitech vedúcim novátorom v oblasti počítačových periférií. Každá súčasť herného vybavenia je vyvíjaná a testovaná v špičkových vývojových laboratóriách a dodržuje tie najprísnejšie výkonnostné normy, čím zaisťuje optimálny výkon pri hraní.

Nastaviteľné podsvietenie, tlačidlá a DPI: Myš môžete používať ihneď po vybalení, alebo ju nastaviť pomocou Logitech Gaming Software (LGS), čím získate prístup k viac ako 300 herným profilom a inteligentnému podsvieteniu, ktoré reaguje na vaše herné akcie. Na výber je 16,8 miliónov farieb v rôznych úrovniach jasu, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojho štýlu, alebo prostredia, kde chcete myš používať. Hráči si tiež pomocou LGS môžu ľubovoľne nakonfigurovať až 6 tlačidiel a zjednodušiť si tak herné akcie. Rovnako tak je možné zvoliť si až 4 nastavení citlivosti DPI a prepínať medzi nimi počas hry. Všetky nastavenia sa ukladajú priamo do pamäte myši, takže sa dajú neskôr ľahko použiť na akomkoľvek počítači.Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že herná myš Logitech G203 Prodigy Gaming Mouse bude v Európe k dispozícii u vybraných gaming partnerov od januára 2017 za odporúčanú maloobchodnú cenu 39,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese gaming.logitech.com alebo na blogu.


Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (461 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 538
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37