Login
Music Majo 1 3503
Spoločnosť Logitech dnes predstavila bezdrôtový herný headset Logitech® G533 Wireless Gaming Headset. Vďaka bezdrôtovej technológii na profesionálnej úrovni, audio driverom Pro-G™, na ktoré je v Spojených štátoch podaná patentová prihláška, a priestorovému zvuku DTS Headphone:X® 7.1 ponúka táto náhlavná súprava špičkové zvukové parametre a pohodlie bezdrôtového pripojenia. Headset Logitech G533 sa navyše vyznačuje dlhou výdržou batérií a čistým dizajnom, ktorý vám poskytne maximálne pohodlie aj pri veľmi dlhých herných súbojoch.

Logitech_G533-Wireless-Gaming-Headset-1

„Náš audio tím sa rozhodol vytvoriť headset, ktorý pri hraní vytvorí zvuk, čo vás úplne pohltí a súčasne vám dá potrebnú precíznosť,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ divízie herných zariadení spoločnosti Logitech. „Vďaka systému DTS Headphone:X a našim driverom Pro-G je výsledok ohromujúci. Teraz môžete zdôrazniť zvuky v hre tak, aby ste dosiahli čo najpresnejšiu orientáciu vo zvukovom priestore a užili si zvukové efekty v hrách.“

Vyspělézvukové parametry
Zvukové drivery Pro-G, ktoré čakajú na vyriešenie patentovej prihlášky v Spojených štátoch, sú vyrobené z hybridných sieťových materiálov, ktoré zabezpečujú zvuk v kvalite, ktorú možno inak nájsť len v high-endových audiofilských slúchadlách. Drivery poskytujú čisté výšky aj basy s minimálnym skreslením.

Technológia priestorového zvuku DTS Headphone:X s najvyššou mierou realistického podania presne replikuje umiestnenie reproduktorov v systéme 7.1 i rozloženie zvukového priestoru, takže skvele počujete efekty v hrách i zvuky, ktorými vám vývojári hier chcú umožniť orientáciu pomocou sluchu, napríklad ako ďaleko od vás sú súperi a z ktorého smeru sa blížia. Navyše si môžete upraviť hlasitosť každého zo siedmich zvukových kanálov.

Logitech_G533-Wireless-Gaming-Headset-2

Špičková bezdrôtová technológia
Headset Logitech G533 je vybavený vyspelým bezstratovým prenosom zvuku v digitálnej podobe a poskytuje pohodlie bezdrôtového pripojenia a neuveriteľne verný zvuk s dosahom až 15 metrov. Headsetsi udržuje spoľahlivé pripojenie aj v prostredí so silným elektromagnetickým rušením (Electro-Magnetic Interference - EMI)i keď sa v jeho blízkosti nachádzajú desiatky iných bezdrôtových signálov. Prenos audio signálu má ultra krátku latenciu a prakticky tak nedochádza k žiadnemu oneskoreniu zvuku oproti vašej hre, rovnako je tomu aj pri sledovaní filmov alebo streamovaných multimédiách.

Konštrukcia najvyššej kvality
Vďaka využitiu najmodernejších materiálov a výrobných technológií je headset Logitech G533 odolný a súčasne ľahký, takže ho môžete mať na ušiach celé hodiny. Má uzavreté mušle s odľahčenou konštrukciou a priedušným polstrovaním, ktoré možno ľahko sňať kvôli čisteniu.

Logitech_G533-Wireless-Gaming-Headset-3

Inteligentné utlmenie a mikrofón
HeadsetLogitech G533 využíva obľúbenou funkciu automatického vypnutia mikrofónu keď ho sklopíte a má aj vylepšené potlačenie okolitého hluku a nastavenie ekvalizácie, aby bol zvuk pri herných súbojoch aj pri bežnej komunikácii čo najčistejší. Nový filter na mikrofóne redukuje nežiaduce zvuky pri sykavkách a nárazových hláskach.

Výdrž batérie
Dobíjacie a vymeniteľné batérie udržia headset v prevádzke až 15 hodín na jedno nabitie, takže je skvelou bezdrôtovou voľbou pre veľmi dlhé herné seansy. Navyše môžete využiť obslužnú aplikáciu Logitech Gaming Software (LGS) a sledovať úroveň nabitia, aby vám nedošla energia uprostred hry.

Logitech_G533-Wireless-Gaming-Headset-4

Možnosti jemného nastavenia zvuku
Bezdrôtový herný headset Logitech G533 je vybavený mikrofónom s funkciou potlačenia okolitého hluku na sklápacom a zaťahovacom ramene - to zaisťuje úplne čistý prenos hlasu pri chatovaní aj ďalšej komunikácii. Na ľavom náušníku sa nachádza rolovací ovládač hlasitosti, ktorý ľahko nájdete hmatom a tlačidlo vypnutia mikrofónu pre jednoduché ovládanie základných audio funkcií.Ak chcete mikrofón stlmiť automaticky, stačí potočiť jeho rameno. Jemné úpravy nastavenia zvuku je možné vykonávať v aplikácii LGS - môžete nastavovať ekvalizér, priestorový zvuk, vedľajšie doplnkové zvuky a hlasitosť mikrofónu - a to pre každý herný titul zvlášť. Okrem toho môžete tlačidlu "Mute" priradiť akúkoľvek inú funkciu, napríklad „spustiť/zastaviť prehrávanie“ hudby.Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že bezdrôtový herný headset Logitech G533 Wireless Gaming Headset bude u maloobchodných predajcov na celom svete k dispozícii v januári 2017 za odporúčanú maloobchodnú cenu 149€. Podrobnejšie informácie môžete získať na webových stránkach Logitech, na blogu, alebo na Facebooku.


Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37