Login
Hardware Majo 0 2538
Spoločnosť Logitech dnes predstavila Bluetooth klávesnicu s úplným názvom Logitech® K380 Multi-Device Bluetooth® Keyboard a bezdrôtovú Bluetooth myš Logitech® M535 Bluetooth® Mouse, ktoré vám poskytnú voľnosť pracovať, tvoriť a prejaviť sa kdekoľvek, na akomkoľvek zariadení.

Žijeme v ére kreativity, kedy môžeme vytvárať, upravovať a zverejňovať obsah, kdekoľvek budeme cítiť inšpiráciu a na akomkoľvek zariadení,“ povedala Charlotte Johs, globálna viceprezidentka divízie počítačových periférií spoločnosti Logitech. „V tomto prepojenom svete, kde naviac používame rôzne zariadenia súčasne, prestáva byť naša práca viazaná na kanceláriu alebo ateliér. Vaším novým pracovným miestom môže byť pohovka, lavička v parku alebo kaviareň a klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboards myšou Logitech M535 Bluetooth Mouse podporujú túto slobodu, aby ste mohli tvoriť kdekoľvek a bez toho, aby ste museli obetovať precíznosť alebo pohodlie.“

K380 keyboard lifestyle 01.jpg

Klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard
Bezdrôtová klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard vám ponúka komfort použitia ako pri stolnom počítači aj pri práci na notebooku, smartfónea tablete. Môžete sa vyjadriť prostredníctvom akejkoľvek digitálnej platformy a kdekoľvek - klávesnicu možno spárovať až s troma zariadeniami a medzi nimi je možné okamžite prepínať pomocou tlačidiel Easy-Switch™. Klávesnica automaticky rozpozná, aké zariadenie je práve pripojené, a automaticky premapuje rozloženie kláves s ohľadom na podporované funkcie a klávesové skratky - takže budete môcť s plným pohodlím písať tak ako ste zvyknutí. Klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard vydrží s dvoma priloženými batériami veľkosti AAA fungovať až dva roky a bude k dispozícii v šedom alebo modrom prevedení za odporúčanú maloobchodnú cenu 44,99 €.

K380 keyboard lifestyle 02.jpg

Myš Logitech M535 Bluetooth Mouse
Bezdrôtová myš Logitech M535 Bluetooth Mouse vám umožní tvoriť na prakticky akomkoľvek mobilnom zariadení a kdekoľvek budete chcieť. Má programovateľné tlačidlá pre navigáciu, takže celé ovládanie máte priamo vo svojej ruke a môžete prepínať medzi aplikáciami, pracovnými plochami, kopírovať a presúvať súbory a fotografie pomocou funkcie drag-and-drop, umožňuje tiež replikovať gestá vykonávané švihom tromi prstami, ako pri ovládaní počítačov Mac, a vyvolávať aplikácie vo Windows 10. Myš dokáže spoľahlivo sledovať pohyb prakticky na akomkoľvek povrchu - od kovových stolíkov kaviarní cez pultíky s dlaždicami až po váš obľúbený študijný stôl - vďaka laserovému optickému snímaču. Ľahko sa prenáša, má nakláňacie rolovacie koliesko, zakrivený tvar a textúrované gumové úchopy pre vyšší komfort aj pri dlhom používaní.Vydrží pracovať až 10 mesiacov na jednu batériu veľkosti AA. Myš Logitech M535 Bluetooth Mouse bude ponúkaná v sivom alebo modrom prevedení za odporúčanú maloobchodnú cenu 44,99 €.

K380 keyboard lifestyle 03.jpg

Ak si stiahnete obslužnú aplikáciu Logitech Options Software, budete si môcť prispôsobiť nastavenia klávesnice aj myši tak, aby ešte viac vyhovovalo vašim potrebám. Otvorí sa vám nový svet možností. Aj keď nová klávesnica a myš nie sú na sebe závislé, spoločne vyzerajú skvele vďaka rovnakému farebnému ladeniu a rozpoznateľnému dizajnu.

Dostupnosť
Očakáva sa, že klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard bude v krajinách EMEA k dispozícii v októbri 2015. Bezdrôtová myš Logitech M535 Bluetooth Mouse by mala byť v krajinách EMEA k dispozícii už počas septembra 2015. Obe zariadenia sa predávajú samostatne. Bližšie informácie môžete získať na webových stránkach Logitech.com, našom blogu alebo sa s nami spojte na Facebooku.

Zdroj: Link

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37