Login
Hardware rEset 10 3349
Ako hráča ma tvar a design tejto klávesnice okamžite nadchol. Nakoľko na ľavej strane sa nachádza akási "nevydarená numerická klávesnica" ... neskôr som si však uvedomil, že je to zoskupenie 17tich programovateľných tlačidiel, ktoré každý hráč určite veľmi rád ocení. Vďaka pridanému softwareu Cheetah 9051H môžme všetky klávesnice naprogramovať alebo úplne zmeniť na iné, čo sa dá určite veľmi dobre, a teda najmä v hráčskom svete, využiť! No dobre.. ale čo ak hráme viac hier a pri každej chceme iné tlačítka? .. žiaden problém. BTC svojej klávestnici Cheetah 9051H pridala aj register, vďaka ktorému môžme zmeniť naprogramované klávestnice na iné!Okrem dokonalej funkčnosti má set Cheetah 9051H aj perfektný design. Podsvietené klávesy, ktorých podsvietenie mimochodom závisí od vybraného módu, sa mení aj rýchlosťou stláčania kláves. ďalšia vymoženosť tejto klávesnice je to, že je pripojená na jednom USB aj s myškou, a nielen to. Nekonečné zápasy s krátkym káblom na sluchátka sú minulosťou. Klávestnica má aj vstup pre sluchátka. BTC sa rozhodlo umiestniť na klávestnicu aj dvojitý USB HUB.

Ale súčasť SETu je samozrejme aj myška, tajže si niečo povedzme aj k tejto kráske. V tomto prípade sa jedná o laserovú myš s rozlíšením až 2000 DPI Samozrejmosťou je podsvietené koliečko, ktorého farba závisí od rozlíšenia.. teda 800 DPI -> zelená, 1300 DPI -> modrá a 2000 DPI -> červená. Na myške sú dve game tlačítka a síce Virtual Run a Wave Action. Wave Action spôsobí, že strielate takmer bez prestávky a Virtual Run, že sa otočíte o 180°, čo ale môže pri CS spôsobiť obvinenie z AA (anti awp).

Jedna najväčšia nevýhoda je to, že na našom trhu sa možno ani neobjavia.. Na slovensko sa BTC zrejme ani nedováža, a tak vám ani nemôžem povedať jej približnú cenu.

Zdroj: hardware.sk

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37