Hardware BarbCRaine 5 3499
Logitech a ich senzor 12000 DPI hovorí samo o sebe. Ide o úplne nový design, ktorý je od svojich predchodcov mimoriadne odlišný, ktorý žiadna iná myš na trhu nemá.

logitechlogo.jpg

Vysoká DPI nehovorí nič o kvalite senzora. Väčšina hráčov má pomocou nastavenia DPI v nízkych tisícoch a nikto nemôže realisticky ovládať myškou na 12000 DPI. Logitech tvrdí, že snímač má nulovú akceleráciu, bez vyhladzovania alebo filtrovania a nulové zaokrúhľovanie. To sú však magické slová, no hardcore hráči sa ale aj tak obávajú akcelerácie myši. Odhodiť svoj starú myš a prejsť na novú funkciu Proteus Core, ktorý má schopnosť kalibrovať senzor na rôznych povrchoch, optimalizovať sledovanie a vzdialenosť. Ja osobne by som to ani neriskoval :) .

g5021.jpg

Herné ovládače myši Logitech pre Proteus Core patrí aj záložka s názvom "Surface Tuning", do ktorého si môžete nahrať nespočet rád nastavení vlastného povrchu. Pridanie nového nastavenia trvá asi 10 sekúnd, pri pohybe myši po ploche v kruhu senzor odoberá vzorky a následne po chvíli analyzuje dáta. Po analýze môžete použiť nové nastavenie.

g5022.jpg

Do myšky môžete uložiť svoje dáta povrchu v ktorej sa nachádza vnútorná pamäť, spolu s bežným výberom programovateľných profilov. Ovládače Logitech tiež podporujú prepínanie profilov myši založené na konkrétnych aplikáciách alebo hrách.

Klasický hrb, ktorý je aj na MX518, G500s, G500 je stále vidieť na Proteus od jadra dizajnu. Patričné rozdiely je samozrejme vidieť ako napr. pravým tlačidlom myši keyplates, viac trojuholníkových tlačidiel na ľavej strane a viac pre palec ktoré majú gumový povlak. Sentimentálne gumové rolovacie koliesko bolo nahradené väčším kovovým kolieskom, ktoré možno prepínať medzi zárezom a voľným rolovaním. Koleso je stále klikatelné zo strany na stranu.

g502.jpg

Logitech tiež prepracoval hmotnosť, ktorá bola aj prispôsobená systému G500s. Jeho predchádzajúca konštrukcia zásobníka je presťahovaná do centra myši. Jeho ťažisko je príliš vysoko nad jeho povrchom, takže nové 3,6 g závažia vojdu do tenkej studne na spodnej strane myši. Voľba, kam umiestniť niektoré alebo všetky z piatich závaží, môžu mierne zmeniť centrum Proteus od jadra rovnováhy.

Nový senzor Logitech je zďaleka najzaujímavejšou a najdôležitejšou zložkou G502. 12000 DPI je takmer bezvýznamné číslo, ale Logitech tiež sľubuje možnosť snímať 762 cm za sekundu rýchlejšie pri pohybe myšou. Ak snímanie myšky zostane dokonale presné až do tej rýchlosti bez toho, aby sa prejavovalo akékoľvek pozitívne alebo negatívne zrýchlenie, bude nový senzor Logitech prínosom aj pre nadšencov myšiek.

Myška vyjde už začiatkom apríla a jeho cena sa bude pohybovať okolo 80 EUR.

Zdroj: www.pcgamer.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 8/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (103 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 122
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 4
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,297
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: P4T0_SVK