Login
Hardware Majo 1 2343
Spoločnosť Logitech predstavila ultra prenosnú klávesnicu Logitech® Keys-To-Go pre mobilné zariadenia s operačnými systémami Android™ a Windows®. Logitech Keys-To-Go, ktorá je už dostupná aj pre zariadenia s iOS®, je štíhla samostatná klávesnice pripájaná cez rozhranie Bluetooth®, ktorá sa všade vojde a preto si ju môžete so sebou vziať kdekoľvek.

Logitech_KeysToGo for Android_Product_1

Najprv sme predstavili klávesnicu Logitech Keys-To-Go pre iPad® a spotrebitelia si ju veľmi rýchlo obľúbili,“ povedala Michele Hermann, viceprezidentka divízie mobilných zariadení v spoločnosti Logitech. „Teraz máme radosť, že rovnaké možnosti mobility a príjemného pocitu pri písaní môžeme ponúknuť aj používateľom zariadení s Androidom a Windows, nech sa už bude jednať o tablet, phablet alebo chytrý telefón. Klávesnica Logitech Keys-To-Go vás bude vďaka svojej štíhlej a ľahkej konštrukcii nasledovať kamkoľvek a ponúka veľmi príjemný pocit pri písaní, aký očakávate od klávesníc značky Logitech. Je to dokonalý partner pre vaše mobilné zariadenie.

Logitech_KeysToGo for Android_Product_2

Vďaka štíhlemu a ľahkému prevedeniu klávesnicu ľahko vsuniete do kabelky, plážovej tašky, vrecka saka, či bundy bez toho, aby zaberala cenný priestor alebo vás nejako zaťažila. Klávesnica Logitech Keys-To-Go je potiahnutá tkaninou FabricSkin, ktorá odpudzuje vodu. Pomáha ju tak chrániť pred obliatím a nečistotami, takže ju môžete ľahko utrieť keď ju oblejete a ochráni ju aj pre pred omrvinkami. Je dostatočne odolná pre najrôznejšie situácie – doma, či vonku.

Logitech_KeysToGo for Android_Product_3

Napriek svojej neuveriteľnej štíhlosti má klávesnica Logitech Keys-To-Go optimálne rozložené klávesy pre pohodlný pocit pri písaní a tiež samostatný rad dedikovaných tlačidiel s klávesovými skratkami operačných systémov Android a Windows, aby jej použitie bolo praktickejšie a produktívnejšie. Táto verzia klávesnice pre Android a Windows navyše obsahuje skladací stojan, ktorý uľahčuje pohodlné písanie napr. na smartfónoch. Tento prenosný stojan sa pripojí ku klávesnici a podrží váš smartfón vo vzpriamenej polohe.

Logitech_KeysToGo for Android_Product_4

Hlavné vlastnosti
Ultra prenosná: Pre klávesnicu Logitech Keys-To-Go je charakteristické štíhle a odľahčené prevedenie, vďaka ktorému je ľahké vziať ju so sebou kamkoľvek. Zmestí sa do kabelky, plážovej tašky alebo vrecka saka, či kabátu. Je pripravená k práci kedykoľvek budete pripravení aj vy.
Vodu odpudzujúca a utierateľná tkanina FabricSkin: Odolná poťahová tkanina FabricSkin klávesnicu chráni pred obliatím a znečistením - takže omrvinky z pečiva nezaseknú klávesy a tekutiny ľahko utrite. Je dostatočne odolná pre najrôznejšie situácie - vnútri aj vonku.
Pohodlné klávesy a klávesové skratky pre Windows a Android: Pre zaistenie pohodlného pocitu pri písaní má táto klávesnica, pripájaná cez rozhranie Bluetooth®, optimálne rozložené klávesy a klávesové skratky operačných systémov Android a Windows. Klávesy vám sprostredkovávajú hmatovú odozvu, na akú ste zvyknutí z vášho notebooku a dobíjateľná batéria klávesnice vydrží až tri mesiace. *
Skladací stojanček: Súčasťou klávesnice je skladací stojanček, ktorý váš smartfón podrží vo vzpriamenej polohe, aby sa vám písalo ľahko a príjemne.


Požiadavky na systém
• Platforma Android (4.1 alebo vyšší)
• Platforma Windows (Windows® 7 alebo vyšší)


Technické údaje produktu
• Rozmery (D x Š x V): 242 × 137 × 6 mm
• Hmotnosť: 180 g


Cena a dostupnosť
Klávesnica Logitech Keys-To-Go bude dostupná pre zariadenia na platforme Android 4.1 a vyššom alebo s operačným systémom Windows® 7 a novším. Očakáva sa, že k dispozícii bude v Spojených štátoch, Európe a vybraných krajinách začiatkom apríla 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com alebo na blogu Logitech.

Zdroj: logitech.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37