Hardware Majo 1 1754
Spoločnosť Logitech predstavila ultra prenosnú klávesnicu Logitech® Keys-To-Go pre mobilné zariadenia s operačnými systémami Android™ a Windows®. Logitech Keys-To-Go, ktorá je už dostupná aj pre zariadenia s iOS®, je štíhla samostatná klávesnice pripájaná cez rozhranie Bluetooth®, ktorá sa všade vojde a preto si ju môžete so sebou vziať kdekoľvek.

Logitech_KeysToGo for Android_Product_1

Najprv sme predstavili klávesnicu Logitech Keys-To-Go pre iPad® a spotrebitelia si ju veľmi rýchlo obľúbili,“ povedala Michele Hermann, viceprezidentka divízie mobilných zariadení v spoločnosti Logitech. „Teraz máme radosť, že rovnaké možnosti mobility a príjemného pocitu pri písaní môžeme ponúknuť aj používateľom zariadení s Androidom a Windows, nech sa už bude jednať o tablet, phablet alebo chytrý telefón. Klávesnica Logitech Keys-To-Go vás bude vďaka svojej štíhlej a ľahkej konštrukcii nasledovať kamkoľvek a ponúka veľmi príjemný pocit pri písaní, aký očakávate od klávesníc značky Logitech. Je to dokonalý partner pre vaše mobilné zariadenie.

Logitech_KeysToGo for Android_Product_2

Vďaka štíhlemu a ľahkému prevedeniu klávesnicu ľahko vsuniete do kabelky, plážovej tašky, vrecka saka, či bundy bez toho, aby zaberala cenný priestor alebo vás nejako zaťažila. Klávesnica Logitech Keys-To-Go je potiahnutá tkaninou FabricSkin, ktorá odpudzuje vodu. Pomáha ju tak chrániť pred obliatím a nečistotami, takže ju môžete ľahko utrieť keď ju oblejete a ochráni ju aj pre pred omrvinkami. Je dostatočne odolná pre najrôznejšie situácie – doma, či vonku.

Logitech_KeysToGo for Android_Product_3

Napriek svojej neuveriteľnej štíhlosti má klávesnica Logitech Keys-To-Go optimálne rozložené klávesy pre pohodlný pocit pri písaní a tiež samostatný rad dedikovaných tlačidiel s klávesovými skratkami operačných systémov Android a Windows, aby jej použitie bolo praktickejšie a produktívnejšie. Táto verzia klávesnice pre Android a Windows navyše obsahuje skladací stojan, ktorý uľahčuje pohodlné písanie napr. na smartfónoch. Tento prenosný stojan sa pripojí ku klávesnici a podrží váš smartfón vo vzpriamenej polohe.

Logitech_KeysToGo for Android_Product_4

Hlavné vlastnosti
Ultra prenosná: Pre klávesnicu Logitech Keys-To-Go je charakteristické štíhle a odľahčené prevedenie, vďaka ktorému je ľahké vziať ju so sebou kamkoľvek. Zmestí sa do kabelky, plážovej tašky alebo vrecka saka, či kabátu. Je pripravená k práci kedykoľvek budete pripravení aj vy.
Vodu odpudzujúca a utierateľná tkanina FabricSkin: Odolná poťahová tkanina FabricSkin klávesnicu chráni pred obliatím a znečistením - takže omrvinky z pečiva nezaseknú klávesy a tekutiny ľahko utrite. Je dostatočne odolná pre najrôznejšie situácie - vnútri aj vonku.
Pohodlné klávesy a klávesové skratky pre Windows a Android: Pre zaistenie pohodlného pocitu pri písaní má táto klávesnica, pripájaná cez rozhranie Bluetooth®, optimálne rozložené klávesy a klávesové skratky operačných systémov Android a Windows. Klávesy vám sprostredkovávajú hmatovú odozvu, na akú ste zvyknutí z vášho notebooku a dobíjateľná batéria klávesnice vydrží až tri mesiace. *
Skladací stojanček: Súčasťou klávesnice je skladací stojanček, ktorý váš smartfón podrží vo vzpriamenej polohe, aby sa vám písalo ľahko a príjemne.


Požiadavky na systém
• Platforma Android (4.1 alebo vyšší)
• Platforma Windows (Windows® 7 alebo vyšší)


Technické údaje produktu
• Rozmery (D x Š x V): 242 × 137 × 6 mm
• Hmotnosť: 180 g


Cena a dostupnosť
Klávesnica Logitech Keys-To-Go bude dostupná pre zariadenia na platforme Android 4.1 a vyššom alebo s operačným systémom Windows® 7 a novším. Očakáva sa, že k dispozícii bude v Spojených štátoch, Európe a vybraných krajinách začiatkom apríla 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com alebo na blogu Logitech.

Zdroj: logitech.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 N/A
Surf
cs.csportal.sk:27023 N/A
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (104 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 123
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 6
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,302
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Anymall