Login
Movies sexcica 10 3448
movie-festival.jpg Prešlo pár dní a csportal.sk vám prináša csportal Movies Festival IV. Stavím sa, že viacerí ani nedúfali v pokračovanie ale čo nebolo skutočnosťou je. Tak dnes som si zobrala na mušku stránku aries-films.net. Na tejto stránke sú tí najlepší makeri ako napr. MIX(EP), BERKUT a najmladší člen ONE ......

Bohužiaľ na tejto stránke nie je bodovanie ani rank. Náplnou stránky je videá robiť. Tak som si pre vás pripravila 3 videá zo stránky aries-films.net.


Ako prvé sa k nám dostáva video z názvom INBETWEEN.
Hudba ňom použitá:
Black Sun Empire - Monologue
System of a Down - Toxicity (redrosid remix)

Taktiež nám k videu niečo povie aj tvorca:

"Už som videl toľko nudných hlavných projektov, pretože oni potrebujú toľko času a uvidíte vždy rovnaké projekty, a tak som sa rozhodol urobiť niečo, čo medzi nami, by to trochu oživilo. Nazval by som to mix štýl a frag film, ale naozaj nič zvláštneho, len som to decentne upravil."

Toto bolo vyjadrenie tvorcu videa "WARY" a teraz môžeme ísť na samostatné video!V druhom videu s názvom "Aries 1337" sú pekné fragy, zaujímavé pohľady kamery a pekne nahadzovanie textúr. Toto video je spravené na počesť hráča "ARIES 1337" za výhru 3 miesta na súťaži o "Mini video"A do tretice s názvom Margo & Deadman - General Passiona je naše posledné video v csportal Movies Festivale IV. Je to taký malý narodeninový darček. Viac nám o tom povie tvorca MIX(EP).

"Ide o projekt, ktorý bol robený na narodeniny Margo.
Film bol vyrobený 4FUN, čo je dôvod, prečo neuvidíte tam naše logo. Pekný film. Môžete povedať: "vynikajúci." A radím vám to skúsiť!"
Tak a ja ďakujem MIX(EP)-mu za radu a určite to skúsime.

Ja dúfam že sa vám csportal Movies Festival IV ľúbil a verím, že si prečítate aj ďalšie pokračovanie! :-)

Zdroje: aries-films.net

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37