Movies sexcica 2 2131
movie festivalLedva prešlo pár hodín a už vám prinášam ďalšiu časť csportal Movie Festival. V dnešnej časti sa zameriam na americkú stránku, ktorá funguje od roku 2005 až do teraz. Ide o dosť známu stránku s názvom vault.alienwarearena.com. Na tejto stránke nájdeme rôzne tipy videí ale nás bude zaujímať len jeden tip a to CS 1.6 .

Pre začiatok by som chcela trošku objasniť hodnotenie. Na tejto stránke sa hodnotí bodmi a to od 1 až po 10 bodov. Pravdaže nás budú zaujímať tie čo sú k desiatim bodom najbližšie.

Tak bodovanie videí by sme mali vyriešenie. Čo takého som zabudla ???... á už viem na tejto stránke sú všetky videa v HD alebo HQ kvalite a dosť veľa videí sa dá aj priamo stiahnuť zo stránky vault.alienwarearena.com .

Prvé video ktoré som si pre vás pripravila je od nemeckého klanu Mousesports ide o dosť prestížny klan. Toto video má hodnotenie 9.7 bodov a 50 093 zobrazení. V tomto videu je síce malo efektov ale strašne moc veľa pekných fragov a pekné farby.Druhé video je veľmi moc prepracované. Má neuveriteľnú dĺžku trvania a to 30.22 minút. Skratka WOW ! Video dostalo na stránke 9.5 bodov a zobrazení 17 530. Ide o tip Frag Video a fragy, ktoré budete vidieť budú od klanu ALTERNATE aTTaX, celkom známy klan.Aj vy ste si určite všimli, že v prvom a druhom videu boli 2 najznámejšie klany ? A to Mousesports a ALTERNATE aTTaX. Žeby išlo na americkej stránke o boj nemeckých klanov v popularite ? No uvidíme aké bude posledné video v 3 časti csportal Movie Festival.

Ako posledné video si vám dovoľujem predstaviť osobne moju srdcovku a to video z názvom Canvas . Toto video je úplne prepracované perfektnými efektmi a fragmi. Na stránke má 9.0 bodu a 43 553 zobrazení. Ja osobne dávam tomuto videu 10 bodov ale pozor to je len môj názor.Ako ste si už mohli všimnúť v 1 a 2 časti csportal Movie Festival videa sa stále menia "iný kraj iný mrav".

Zdroje: youtube.com, vault.alienwarearena.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 5/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
ZOMBIE
cs.csportal.sk:27022 7/20
Surf
cs.csportal.sk:27023 6/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/15
CSPORTAL.SK
Join to server -

V reale ked si zoberies, tak ak si v hmle a za osobou je nejake svetlo, tak vidis, ze tam nejaka postava je.

Majo
bleskovka

Videli by trackovanie postavy cez smoke alebo by videli to, že je vidno cez smoke? :D

Malchus
bleskovka

vostyy - ahoj, bud hod sem link na trade offer alebo ma potvrd na steame

Majo
lotéria

Keby si sa kvoli tomu dostal na overwatch, tak by to tam kazdy videl. Ale kvoli tomuto len by si sa tam istotne nedostal.

Majo
bleskovka

Nefixli to, každé kolo viem tak hodiť smoke+molotov.

Malchus
bleskovka

Tento bug je už staršieho dátumu. Otázne je, či to už nefixli. Ak nie, tak nie je tam podľa mňa moc šanca dostať za toto ban.

Majo
bleskovka

Rozpis Trading Cards podla hier: CS:GO 🔴 The Steam Awards - 2020 Badge 🔴 Redout: Enhanced Edition 🟢 Titanfall® 2 🟢 A Story About My Uncle 🟢 Company of Heroes 2 🟢 DiRT 3 Complete Edition 🟢 GRID 2 🟢 Insurgency 🟢 PAYDAY 2 🟢 Sniper Elite V2 🟢 Warhammer 40,000: Space Marine 🟢

Majo
bleskovka

https://steamcdn-a.akamaihd.net/apps/730/icons/econ/stickers/skillgroup_capsule/master_guardian.91c8dddd93282c7beccfa1896a3a80da7ca24541.png Sticker: Master Guardian

Majo
lotéria

A pochybujem, že ste spravili Status a GG screen.

Majo
výzva

Vy ste si nespustili daný zápas, len ste počkali na skončenie warm up ale treba cez say !menu spustiť 1v1 zápas

Majo
výzva
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
82% (40 Hlasy)
16% (8 Hlasy)
2% (1 Hlas)
0% (0 Hlasy)
Hlasy: 49
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 7
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,063
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: lavatei