Software maty 7 2153
Ako ste si v minulosti všimli kvalita niektorých videí na rôznych webových stránkach nebola dobrá.Obraz kol kockatý a zvuk tiež za veľa nestál. A preto som sa rozhodol s tým ničo urobiť alebo niečo o tom zistiť.

Po hladaní po niečom novom som našiel novinku v prehrávaní videí na internete. Firma Microsoft vyvinula nový program (Microsoft Silverlight) ktorý zlepší kvalitu zvuku a obrazu videí prehrávaných po internete. (z mojej skúsenosti som zistil že kvalita obrazu sa viditeľne zlepšila). Program nevyžaduje náročnú inštaláciu a má niečo cez 1Mb...je voľne k stiahnutiu na stránke Microsoftu.


Nadviažem na novinku s tým že Microsoft Silverlight má pokračovanie... Vývojári dali do obehu druhú verziu tohto zaujímavého programu (podľa mojich zistení sa nejedná iba o prehrávanie multimédií na internete). Tento program je veľkou konkurenciou pre Adobe Flash Player.
Program má za úlohu vytvoriť pre dizajnérov a programátorov výkonný a pohodlný nástroj na vývoj webových aplikácií. Silverlightu však nesmie chýbať podpora programovacích jazykov ako napríklad sú (Visual Basic, C# alebo Java Script)

Program MS má veľké ambície sa stať najpoužívanejší program na tvorbu multimediálneho a dynamického obsahu WEB stránok.A však program podporuje všetky operačné systémy... a je použiteľný prakticky na všetky webové prehliadače až na jednu výnimku. Tou výnimkou sa stal prehliadač OPERA. Týmto verdiktom vývojári OPERY neboli akosi veľmi nadšený.

Je to pozitívna správa, že popri doplnku ako je Adobe Flash Player je niečo nové, čo nám spríjemní prehliadanie stránok a prinesie množstvo výhod pri prehrávaní multimédií na WEBE.

Download: tu

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 1/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (103 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 122
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 4
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,297
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: P4T0_SVK