Login
Mystic Panther 4 3144
Ako tak vidím, tak aj napriek môjmu dočasnému odchodu ostáva písanie noviniek len na mňe. Rozhodol som sa preto napísať novinku o spoločnosti Microsoft, ktorá plánuje veľký projekt. Viac v novinke ....

Myslím si, že každý z vás by chcel mať rozbehnutý projekt, ako má spoločnosť Google. Microsoft sa preto rozhodol spoločnosti Google konkurovať. Ich prvý pokus bolo odkúpenie spoločnosti Yahoo, no to sa im nepodarilo. Preto začala spoločnosť Microsoft vyrábať nový prehliadač, ktorý sa má vraj stať gigantom. Tento vyhľadávač budeme poznať pod názvom Powerset. Vhľadávač Powerset je vo fáze testovacej prevádzky a od bežných vyhľadávačov sa líši tým, že vyhľadáva podľa zmyslu internetových stránok, a nie podľa slov. Spoločnosť Microsoft si myslí, že takto budú ľudia spokojnejší, že našli to, čo naozaj hľadali.

Podľa niektorých zdrojov ponúkla spoločnosť Microsoft za Powerset viac ako 100 miliónov dolárov. Ramez Namm zo spoločnosti Microsoft sa vyjadril v zmysle, že Powerset by mal pomôcť Microsoftu vytvoriť vyhľadávač v dlhodobom období, ale niektoré technológie budú ponúknuté už onedlho vo vyhľadávači Live Search.

Tak uvidíme, či pripravovaný Powerset zlomí Google.

Zdroj: itnews.sk

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (329 Hlasy)
13% (50 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (6 Hlasy)
Hlasy: 389
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 3
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 9,199
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 1
  • Najnovší člen: tomiik