Login
Interview MarkY 18 5941

n0wa


19 rokov, slobodný, bezdetný

obľúbená činnosť: spanie
obľúbený nápoj: pivo
obľúbený hráč: victor wooten
obľúbená gun: kakaduov deagle
obľúbená mapa: de_dust2

MarkY:
Čau n0wa powa sowa lowa, môžeš sa "čitateľom" troška svojsky predstaviť?

n0wa:
Teda, že svojsky... mno tak volám sa Dano Nováčik, som z Topoľčian, aj keď momentálne viac času strávim v BA. Mám rád pivo, ženy a pc, najlepšie všetko dokopy :D btw marky toto je posledný krát čo ti píšem niečo s interpunkciou ! :D

eče som zabudol mam 19 :D a som král :D

MarkY:
Viem, že je to pre teba ťažký oriešok ta interpunkcia ale skús to nejak prekúsnuť. Chcel som začať ako vznikla tvoja prezývka ale teda už mi to doplo... Tak teda prejdime k CSku. Ako dlho už hrávaš, ako si sa k nemu dostal? S kým sa ti najlepšie hrávalo?

n0wa:
No hrávam s prestávkami už asi solídnych 6rokov od verzie 1.0. Dostal som sa k nemu dosť jednoducho - spolužiak to niekde stiahol a doniesol na CDcku do školy so slovami dano toto musíš skúsiť ( išlo o spomínanú verziu 1.0, ktorá mala zaujímavé featurky ako pokladanie bomby zabehu a pod // niektori pamatáme aj túto dobu :D// ). Samozrejme ako vačšina ludí sme to začali pariť v lokalnej TO herni F@n Club, a začínal som aj s takými hráčmi ako stiNgy, a s ním a ďalšími ikonami z mojej triedy na základnej sa mi aj najlepšie hralo.

MarkY:
Založili ste v tej dobe nejaký spoločný clan?

n0wa:
Klanov sme založili aj 10 :D z niektorých názvov spomeniem Flu4,x3m,aPis na iné si nespomínam mali sme divné uletené názvy.
MarkY:
Boli s nimi aj nejaké úspechy?btw. silno ma zaujíma čo to znamená napr. to Flu4

n0wa:
Myslím, že okrem toho, že sme rozbili vtedajší naj klan v TO tak nie, len to bola nahoda kedže sa hral assault a my sme boli T - vieš si predstaviť ten kemp. No Flu4 znamená Flu 4 čiže chrípka pre - nick (Flu4 n0wa napr.)

MarkY:

Čo prišlo po tejto ére? prišli iné clany, v ktrorých si hrával? poprípade nejake úspechy s nimi?

n0wa:
Ani nie, až neskôr, keď už som mal net doma, a vtedy už bola cs v1.5, som si zakúpil originálku a valil po nete, čo mi dosť pomohlo. Vtedy som stretol na serve jedného čecha, a mali nejaký klan, začal som s nimi hrať ( už cs v1.6 ) a musím uznať, že to bol best time čo sa týka nejakého serióznejšieho hrania cs. Ten chalan sa volal mullDie, a ak si niektorí pamatajú tak u2 bol vlastne jeho nápad, vtedy založil ligu nonsteam. Vtedy som cs ale dosť fetoval ( niekedy aj 8-9 hodin denne cs ).

MarkY:
Počul som, že si hrával aj so slávnimi aNti.c0cOts*, čo je na tom pravdy?:)

n0wa:
Hehe je to číra pravda, to boli moje najlepšie časy v cs, pretože vtedy bolo cs proste najväčšia haluz, čistá bavenica. Stretli sme sa tam skvelí ludia.. vieš, že už ani neviem kto ma naverboval ? či ty, rast alebo netso, a už si ani nepamatám ako som sa spoznal s netsom ale bolo to fest dávno. ( v tej dobe som mal asi pol ročnú pauzu od cs // no net// ) a rast vám navyprával, že som bot tak ste ma zobrali. :P

MarkY:
Som rád, že si nezabudol:P Ale teraz dosť o CS. Spomínal si, že väčšinu času momentálne tráviš v BA. Ako ja viem je to kôli škole. Čo tam študuješ? Baví ťa to zaťiaľ?

n0wa:
No hej študujem na Fakulte Elektrotechniky a Informatiky, odbor aplikovanú informatiku. Zatiaľ ma to baví, neviem si predstaviť, že by som študoval niečo iné. Ale najviac ma samozrejme baví ten večerný život, každý utorok do kolien ( tzn. že ešte teraz mam pod čapicou :D)

MarkY:
Podľa toho ako ťa ja poznám je to u teba dosť bežné:) Hrávaš aj z intráku, znamená to že máš comp aj doma aj na intráku?

n0wa:
Mno kedže ešte nemám notebook tak tu v BA mám desktop, a cez víkend ma semtam brácho pustí na jeho noťas :P každopádne hrám len na intráku.MarkY:
Čo je to za zostavička?

n0wa:
No je to už šrotík, ale na nejaké to hranie to ešte stačí, momentálne ho využívam aj na školské "problémy". Abit KN8-Ultra, AMD A64 @ 3400+, Asus ATi x1950 SLi,19" Belinea LCD, a ňáky ten disk Hitachi 250GB + Maxtor 160GB, čo sa týka klávesky a myšky je to uplné bežné, naka geniusa, logitecha a naka shit kláveska.

MarkY:
Čo robíš najviac a najradšej vo svojom voľnom čase mimo hrania a študovania?

n0wa:
No tak jednoznačne sa idem von baviť, alebo moja ďaľšia droga a to je hudba, bud hram na bassgitare/gitare alebo ju aspon počúvam
( btw sry ale ta interpunkcia sa niekedy neda :D)

MarkY:
Počul som že cez leto konkrétne 18. - 20. júl si sa zúčasntil PALMSOFT BUKKAKE SHOW konkretne stretka kde boli takmer všetci palmsofťáci. Mimo svojho nonstop naje... ehm opitého stavu aké si mal pocity?

n0wa:
Mno podla mňa sa táto akcia prevelice vydarila fakt bola fest haluz hlavne keď pán ADMIN Autoumyvár šenko dohováral aby si cha0z dal tu malinu (ne fakt tu vodku nemožem), konečne sme sa videli všetci a našiel som spoluchlastača, ktorý tiež nemal až také plytké dno ( však seno :D) no až na pár momentov ako ukradnutý foťák a urýchlený nákup chleba do 300km vzdialeného mesta sa táto akcia fakt vydarila.

MarkY:
Veru aj mne sa lúbilo.Tak na záver ti dám pár tých rýchlych otázok a odpovedí ako to už býva zvykom v každom rozhovore

n0wa:
Nech sa páči

majo / netS - marky
inferno / dust2 - d2
škola / CS - škola
malina / vodka - vodka
amd / intel - intel
onefrag / aNti.c0cOts* - a.C*

MarkY:
Myslím, že stačí chcel by si ešte niečo odkázať ?

n0wa:
Že lúbim celý portál a šeckych čalaďákov, a btw kto toto číta tak nech si pripije na moje zdravie ( šak svoje si ničiť nebude :D ) CMUK

MarkY:
no na tvoje teda:), dík za tvoj drahocený čas kráľ n0wic:)

n0wa:
Kedykoľvek ( tak to zas nie dpč čo si myslíš, že ja nemám ništ iné na práci? :D)

a nakoniec jedna spoločná foto:) cvak...

...
...Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37