Login Menu
Menu csportal.sk
ProGamingShop.sk Predaj hier Counter Strike 1.6 Myšky Podložky Sluchátka Klávesnice PC hry PSP hry PS 2 hry PS 3 hry Xbox 360 hry Webkamery Hračky
www.csportal.sk

counter strike portal, servery, download, turnaje, súťaže...

Nick:
Heslo:
Join The Community

Rozhovor s 0t1k-om

Interview
07.June.2008 - 02:12:12 · Komentárov 15 · Prečítané 3019x
Zdielať
0x zdielané
Vytlačiť vytlačiť
Podarilo sa mi skontaktovať s členom teamu fb&g, Oto '0t1k' Kovačík, ktorý nám teraz v kratučkom rozhovore priblíži, svoje doterajšie pôsobenie na slovenskej scéne, aké má ich nová zostava plány do budúcna, jeho názory na CS:S...

Fanúšikovia Counter-Strike-u by si tento rozhovor určite nemali nechať ujsť...black1: Čau, 0t1k. Na Slovensku si síce všeobecne známym hráčom Counter-Strike-u, ale pre tých, ktorí ťa nepoznajú, by si sa mohol v krátkosti predstaviť. Kto to '0t1k' vlastne je?
0t1k: Čaute, mám 19 rokov, bývam v Nitre, študujem na strednej škole Elektrotechnickej a mojím cieľom je ju dokončit :D a potom čo ďalej to ešte sám neviem, ale každopádne chcem skúsit íst na vysokú školu, no ešte neviem kde :P uvidíme kam ma zaveje :)


black1: Ako si prišiel k tvojmu nicku? Používal si ešte nejaké iné nicky? Ak áno, prezraď nám nejaké...
0t1k: No ja a môj nick, to je asi každému jasné :) mal som veľa nickov, ako asi všetci, tak tu máte nejaké :D "lip, King of the sun, a plno fake nickov, ktoré má už asi každý za sebou :)


black1: Ľudia ťa poznajú len pod nickom '0t1k', aký je však tento človek mimo CS-ka? Ako tráviš svoj voľný čas, čo tvoje koníčky a záľuby? Bežný deň?
0t1k: CS-ku sa venujem v tejto dobe už veľmi málo, lebo mám veľa učenia a strašne rád som s frajerkou, ktorú nadovšetko milujem, takže ona je môj koníček aj záľuba. Som sňou skoro každý deň. Predsa len sme spolu už vyše 2 rokov takže nám je spolu fajn. A záľub mám veľa, rád sa chodievam bikovať, von s kamošmi do mesta a tak, proste si užívam :D


black1: Aké boli tvoje začiatky? Kde si sa poprvýkrát stretol s Counter-Strike-om?
0t1k: Moje začiatky boli také, že som prisiel ku kamošovi, ktorý to hral. Celkom sa mi to zapáčilo a skúsil som si to, samozrejme že mi to hneď nešlo :D na druhý deň som šiel hneď kúpit CD-čko nech mi to napáli. Skúšal som, celkom sa mi darilo, viac a viac, prešiel som rôznymi teamami v Nitre ako i neskôr ONLINE, no nakoniec som sa usídlil vo fb&g, kďe som do dnes.


black1: Z akých etáp sa tvoja kariéra skladá? Za aké teamy si hrával a kde sa ti páčilo najviac?
0t1k: Tak ja si už veru moc tieto etapy nepamätám, ale v Nitre bol kedysi na tom najlepšie klan RETRY, ktorý porážal teamy ako DREAMTEAM, TRASH a pod... a tak sme si s kamošom založili klan NRE = No respect, s ktorým sme po niekoľkých veľa zápasov proti sebe s klanom RETRY porazili, bol to pre nás perfektný pocit preto že sme si splnili náš malý sen. Ďalej to takto pokračovalo, boli zhody aj nezhody škola atď....tak sme tento klan rozpustili a ja som prešiel pod klan re3, v tedy už známy ako fb&g a tam posobím až do dnes.


black1: Ako často trénujete ako team fb&g? Je tréning súčasťou prípravy aj počas týchto tropických dní? Ako vyzerá tvoja individuálna príprava?
0t1k: Ako team teraz netrénujeme vôbec, pretože momentálne nie sú žiadne ligy a až na pár hráčov má k tomu každý prístup 4FUN vrátane mňa, preto som sa rozhodól niečo podniknúť, ale to vám neprezradím, to sa dozviete neskôr :P Moja príprava pozostáva z DM, na ktorý sa napojím pred zapásom, 2 hodky ho zahrám a idem hrať, proste ide o to aby som si precvičil AIM, ktorý nemám :)


black1: Tak ako každý tím, určite aj váš má určite ciele. Ktoré z nich pokladáš za najvyššie, akú úroveň by ste chceli dosiahnuť? Vidíš vašu budúcnosť skôr v svetlých alebo v tmavých farbách?
0t1k: Naše ciele sú podľa mňa v našich hráčoch a nie v našom teame a to je veľmi zlé, každý chce niečo dosiahnuť, ale byť najlepší individuálne z klanu, tak to ďaleko nikdy nedotiahneme... Tak a naše výhry, neviem čo možem považovať za výhry, ale vždy sme vedeli s najlepšími teamami zahrať vyrovnané hry, naše DGLové kolá za čias našej éry tak na to asi nikdy nikto nezabudne :D kto si pamätá ten vie o čom hovorím :P Určite možem povedať že medzi naše výhry alebo účasti patria rôzne turnaje, MHčka kde sme nie raz zakonkurovali medzi top 3 Teamami.black1: S akými zahraničnými klanmi trénujete? Na akých IRC channeloch zhánate kvalitných súperov?
0t1k: To sa nehovorí :) a z akými klanmi trénujeme? no častokrát sú to veľmi dobré teamy, z ktorých ľudí mám ja na icq :) a sú to poväčšine Nemci a kto sa natrafí...dfs, fu.sk, iR....


black1: Mohol by si nám niekoľkými slovami špecifikovat hrácov teamu fb&g?
0t1k: Takže špecifikácia je ľahká :P
":::JA::: alebo Vyhúlena veverička " je to hráč ktorý má najmä veeeeľa skúseností, veľmi dobrý AIM, ale má jednu strašne zlú vlastnosť - je veeeeľký nervák :D
"ostrek alebo The First" ostrek je typ hráča, ktorý sa za každú cenu chce s niekým pretekať a neuzná si chybu, neznesie keď mu radí mladší hráč, ale inak si dovolím povedať že je stále jeden z najlepších AWP hračov na slovensku!
"usul" tohto hráča musím pochváliť pretože je jediný. ktorý počúva, zahlási, vie "zabit" keby sú takí všetci, tak SK.gaming su nič :D
"tajgi" no on je totiž tak zhulený, že jemu nepomôže nič a preto má všetko na saláme a dáva neskutočné, fantastické bomby - proste PÁN AIMER


black1: Ostáva ti popri hraní dostatok času aj na štúdium alebo prácu?
0t1k: Popri hraní mi ostáva veľa času, ale mne sa učiť nechce takže mám dosť volného času :) ale naopak, niekedy ma to zas otravuje, že by som ból radšej s chalanmi atď... to asi skoro každý pozná...


black1: Aký je tvoj názor na hru Counter-Strike: Source? Aké má táto hra výhody/nevýhody? Čo je na nej dobré a čo ti naopak prekáža? Myslíš si, že túto hru začnú hrávať aj dalšie profesionálne Counter-Strike 1.6 teamy, alebo je už doba, počas ktorej mala byť táto hra natrvalo nasadená ako zástupca viac populárnej verzie 1.6 dávno za nami?
0t1k: CSS je super hra, predovšetkým tam ide o BRAIN a vedieť hádzať granáty a v neposlednom rade pohyb hráča to je všetko :) Porovnať s 1.6 sa nedá, je to uplne iná hra, ktorá se nedá ani toršku spojiť s 1.6-kou. Obyčajný Counter-strike má už pár rokov čiže to sa nedá porovnávať, či už graficky alebo hratelnosť. Určite každému odporúčam, koho nebaví už dostávat náhodné hlavy v 1.6-ke nech skúsi SOURCE, nie to až tak o náhode, treba niečo aj vedieť a nie len HUNT. :)


black1: Aká je podľa teba najlepšia pätica teamov na česko-slovenskej Counter-Strike scéne?
0t1k: Jednoznačne sú najlepší momentálne DFS, potom ďalej FU.SK, ktorí hrajú predovšetkým svojou zohratosťou a autoritou, ktorú si za tie roky vybudovali. Ostatné teamy sa im nemožu rovnat... Hrajú dobre takticky, majú podporu atd.... o tom by sa dalo polemizovať dlho..


black1: A čo tvoje herné vybavenie?
0t1k:
CPU: 6.6GHZ
RAM: 2GHZ HyperX
Graphics card: 7800GTX
Sound card: Creative
HDD: 250GB
Motherboard: MSI Platinum
Screen: 19"
Operating system: XP Professional
CD/DVD: LG
Mouse: MX 518
Mouse skatez: None
Mouse pad: Razer Control
Keyboard: Logitech G15
Head set: Koss UR20
Connection to internet: 2024
PC producer: JA !!


black1: Aké sú tvoje in-game nastavenia?
0t1k:
resolution 800x600
sens win=4 cs=4
zoomsens =1
...ostatné mám všetko úplne default


black1: Ako vidíš budúcnosť slovenskej a českej Counter-Strike scény v najbližších dvoch rokoch?
0t1k: Toto je otázka času, na ktorú ešte nikto nevie odpovedať, čo sa s portálmi stane. Ale jedno je isté, bude sa to iba rozrastať, keď nie 1.6-ka tak CSS.


black1: Niektorí hráči si odkladajú svoje in-game demá, rôzne Counter-Strike videá a robia si niekoľko gigabajtové zbierky. Je to aj tvoj prípad, alebo si nechávaš v archíve iba výstavné kúsky?
0t1k: Absolútne mi to je jedno, vôbec si na tom nezakladám. Nepotrebujem sa ukazovať, že "w0w pozri čo som dal..."Je pravda, že jedno videjko mám, ale to len teraz prednedávnom, aby som si mal čo dať na SK-gaming stránku :)
http://www.edisk.sk/stahni/39135/0t1k_final.rar_82.75MB.html


black1: Čo ťa udržiava pri hraní Counter-Strike-u počas celej tej doby?
0t1k: KAMARÁTI


black1: Tvoje obľúbené...?
Obľúbená mapa: dust2
Obľúbený CS hráč: darkknight
Obľúbený CS team: IR !!!
Obľúbená hudobná skupina: počúvam všetko
Obľúbený muzikálny žáner: drum base
Obľúbený herec: žááán klad van dam
Obľúbený film: všetky komédie :)
Obľúbené jedlo: pečená klobása
Obľúbený nápoj: bazový sirup


black1: No, Counter-Strike sme si v skratke zrekapitulovali. Čo tak víkendový život a baby?
0t1k: No to už nepoviem :) CENZÚRA :D


black1: Ako sa ti páči deasing našej stránky?
0t1k: Je super, úplne super. 1 za prehladnosť, 3 za design - nepáči sa mi že tam je iba jedna farba.Či že celkovo 2 :)


black1: Myslím, že náš rozhovor sa blíži ku koncu, chcel by si niekoho pozdraviť? Niekomu niečo odkázať?
0t1k: Jasné, všetkým. A nech nestrácajú nervy, je to iba ***** HRA !! :D

black1: Dik za tvoj čas. hay
0t1k: cau

Odkazy:
Súvisiace novinky: Autor:
ROZHOVOR s adminom - n0wa !!!1855%
Rozhovor so stiNgy-m2063%
Rozhovor s jojiiim1072%
Rozhovor s reSSetom2476%
Rozhovor s Pantherom1674%
avatar Sweden black1
Podhájska
noviniek: 29
Komentáre
#1 Slovakia niccoteeN 07.June.2008 - 08:17:15
avatarhh gj smiley
#2 Sweden black1 07.June.2008 - 08:52:08
avatarsmiley dik ,inac uz viem aj pocitat vdaka komentom na tejto stranke...
#3 Sweden black1 07.June.2008 - 08:52:18
avatar:D
#4 Slovakia j0jiii 07.June.2008 - 09:07:40
avatarFakt ze parada GREAT-WORKsmiley
Matika bola moja vzdy slaba stranka xDD
#5 Slovakia j0jiii 07.June.2008 - 09:28:12
avatarEste jedna otazocka na teba 0t1k aky mas nazor na BEGRIP ??? thx
Ale inak je dobre ze CS beres iba ako hru a nie ako podaktori ich zivot a CS je prvorade xDD
#6 Slovakia n0wa 07.June.2008 - 10:01:45
avatarten komp ze 6.6Ghz to coe dpx ?! smiley toto by ma skutocne zaujimalo lebo taku taktazku este nevidelo nowa nikde smiley
a ten uvodny ked ryso ze : PODARILO SA MI SKONTAKTOVAT smiley nvm ci ten chalanisko nebol s nami par krat na vt xD smiley
#7 Sweden black1 07.June.2008 - 10:17:41
avatar:D je to robot :)
#8 Slovakia netSo_O- Info o členovi3.miesto - FUN 1on1 Tournament - december.2011 1.miesto - GunGame 3on3 TM DM Tournament - december.2011 07.June.2008 - 11:50:21
avatarn0wa neprezradzaj šecko smiley inak ten CPU by aj mna zaujimal asi ma c2d e6600 smiley

inak pekne black1 len jedna vec ten link na down toho mowie nefunguje smiley
#9 Sweden black1 07.June.2008 - 12:14:14
avatardik,hej ten link som si vsimol... treba to skopcit inac to nejde,nech sa na to majo pozre lebo chyba bude niekde inde.
#10 Slovakia n0wa 07.June.2008 - 12:24:46
avatarupravim ti to..
#11 Sweden black1 07.June.2008 - 12:27:44
avatardik :)
#12 Brazil Slowak 07.June.2008 - 12:41:56
avatarGj......smiley
#13 Slovakia niccoteeN 07.June.2008 - 14:34:38
avatarsa mi paci ten efekt v tom videjku, ta farba ci co to je, pekne fakt...
#14 Sweden black1 07.June.2008 - 14:44:15
avatardik :)
#15 Slovakia kvet 10.June.2008 - 22:53:19
avatarf pohode tipas, vlastne vsetci ste caladovci
Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Aktuálne výzvy
19.November.2018 - 09:02

Žiadne výzvy neboli pridané.

Pridaj Online výzvu
Zoznam
CS:GO Skin lotéria
Zoznam lotérií
Twitch TV
ServeryKomentáreHodnoteniaČlánkyDownloads
Servery csportal.sk
Názov servera IP adresa Hráči Status
CS DM AIM/AWP 128tick cs.csportal.sk:27001 N/A Offline
CS FUN 128tick cs.csportal.sk:27021 0 / 15 Online
CS DM FFA 128tick cs.csportal.sk:27022 0 / 11 Online
CS Surf cs.csportal.sk:27023 0 / 20 Online
CS TGCW 128tick cs.csportal.sk:27030 0 / 15 Online
CS Steam TG/CW 1000FPS cs.csportal.sk:27017 0 / 12 Online
Archív Zobrazených posledných 10 komentárov
Majo - 27/09/2018 20:52
Vyhraj trojdnovy listok na MSR 2018 ! «-url link-»
novika
Majo - 26/09/2018 08:13
kikinko dal si hodnotenie iba za +1b (Biedny) ? :D hadam nie od zavisti ...
video
Majo - 20/09/2018 22:20
S kym sa tam vidim? :p
novika
Meloniknavi - 19/09/2018 20:51
:D
lotéria
Majo - 05/07/2018 10:13
Ban si dostal 11.01.2017 a teraz ides az ziadat o UnBan? :o
unban
wajrus - 14/06/2018 13:57
haha no pekne
obrázok
wajrus - 14/06/2018 13:55
iba jedneho mali 10 kol :)
obrázok
Majo - 13/06/2018 22:20
Coby nie, ked si hral proti botom :D
obrázok
wajrus - 13/06/2018 17:28
no daj :D no ale ja mam 24 killov a 16 asistencii :D
obrázok
Majo - 13/06/2018 08:29
Malo, bol som posledny :D hodim ti sem screenshot :D
obrázok
Zobrazených posledných 10 hodnotení
kikinko - 24/09/2018 20:31 - 1+
One tap DGL
video
Majo - 14/09/2018 07:44 - 5+
One tap DGL
video
MaTKOoooo - 19/04/2018 01:35 - 5+
Y-Games opat posuva uroven slovenskeho progamingu o level vyssie
novika
KUKNEM - 13/04/2018 22:24 - 5+
Ked si totalne dohuleny
obrázok
IvaNNNka - 07/04/2018 16:15 - 5+
Herny turnus o ceny #2
novika
Majo - 04/04/2018 12:19 - 5+
Potrebujeme novy server. Ides do toho?
novika
MaTKOoooo - 11/03/2018 17:24 - 5+
Nepodarena lupez
video
StMartin - 21/02/2018 14:13 - 5+
stare casy
obrázok
MaTKOoooo - 20/02/2018 11:55 - 5+
TPD Majstrovstva Slovenska v elektronickych sportoch 2017 opat priniesli skvele no...
novika
MaTKOoooo - 20/02/2018 11:48 - 5+
stare casy
obrázok
Posledné na stiahnutie
11.01.2014 - CSportal spray logo x4661
08.12.2013 - Winamp Media Player 5.666 x3310
02.09.2013 - Steam 5 set cards #1 x5524
22.08.2012 - CS Color Scheme Editor 3.0 x6396
20.08.2012 - CSPORTAL server menu x8082
07.09.2011 - TeamSpeak 3 klient x5815
10.08.2011 - SaveGameBackup.net v.1.0.3.0 x5368
16.01.2011 - Audiograbber v1.83.1 x5387
16.01.2011 - Audacity v1.2.6 x5303
16.01.2011 - Skype v5.1.0.104 x5430
CS online výzvy Online výzvy menuTurnaje Turnaj menu


Neprebieha žiaden turnaj.

Najnovšie Bleskovky
Pridať Archív
Majo - 19/04/2018 21:43 • Komentárov 15
Ak by ste si hľadali zamestnanie
shagynko123 - 05/11/2017 14:57 • Komentárov 0
Starcraft 2
Majo - 20/09/2017 12:17 • Komentárov 17
Potrebujeme nový server. Ideš do toho?
shagynko123 - 06/09/2017 19:21 • Komentárov 0
Zdarma na steame: Mirage: Arcane Warfare
131313 - 02/07/2017 21:00 • Komentárov 1
stream
Anketa
Na akom zariadení hráte hry?

Desktop PC
Desktop PC
58% [62 Hlasy]

Notebook
Notebook
42% [44 Hlasy]

Hlasy: 106
Začiatok hlasovania: 13/11/2016 12:09
- Archív ankiet - Komentáre (0) -
Poslední prihlásení Kto je online
Slovakia Majo01:32:23
Brazil N3XT0WiCZ15:42:25
Slovakia HaluzAK-47 1 day
Slovakia FJODOR 1 day
Slovakia dagy 1 day
Sri Lanka MaTKOoooo 2 days
Slovakia shagynko123 3 days
Slovakia richcortez 4 days
Austria Athro 5 days
Slovakia Glxblt 1 week
Hostí Online: 21
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 7,697
Nových členov dnes: 0
Nových členov včera: 0
Najnovší člen: Glxblt
Stránka bola načítaná za 0.4244 sekúnd.