Games j0jiii 7 6070
Po nejakej odmlke a taktiež apelovaniu hráčov abz som urobil nejakú taktiku tak som sa premohol a spracoval som Vám taktiku na mapu de_inferno.Hráč 1 beží do domu do prádelne a pokrýva si kino.Hráč 2 beží rovnako do domu, ale beží cez most a pokrýva si dlhú halu a schody.Hráč 3 ide na rebrík nad peklo a pokrýva si stred.Hráč 4 beží do piesku na strede a čaká či CT nevytiahnu “banán”.Hráč 5 čaká v “pekle”. Ale pozor ostáva v defenzíve, aby ho CT nedali zo stredu s AWP.Príprava

Hráči č. 1 a 2 sa pripravujú na prevzatie haly. Je dôležité, aby jeden z nich hodil “smoke” na zadnú chodbu. Takto ich potom CT nemožu vidieť a hlásiť koľkí tam sú.
(viď SS, ako by to malo asi vyzerať)Po tom, ako hráči 1 a 2 urobia nejký ten rozruch ustupujú a skrýjú sa pod “kinom”.Hráči, 3, 4 a 5 sa snažia prebrať “banán”. Ale až potom, ako Hráči č. 1 a 2 urobia rozruch na chodbách v dome.Hráč 4 “flashuje” cez strechu a bežia na “banán”.Napadnutie

Hráč 1 a 2 čakajú pod domom zatiaľ čo ostaní útočia na B (malé bobovisko)Hráči 3 a 4 sa ešte pokúsia niekoho zastreliť, aby to bolo viac reálnejšie. (ybztočne neriskovať).

Piaty hráč ide na smerom na CT spawn dá sa povedať, že obetovať (alebo sa nejak schová na malom bombovisku aby nejako oslabil CT).

FAKE

Náhle ako spoluhráči FAKE-ujú plant B, hráči 1 a 2 z pod kina na stred a do ľava (na modrú) walkujú a čakajú pokým sa nevrátia z banánu spoluhráči im pomocť.Po prevzatí plantu A (veľké bombovisko) plantnu a chránia bombu a plantujúceho hráča.

ZMYSEĽ

Zmyslom tejto taktiky je to aby to zo začiatku vyzeralo, ako štandardné A (keď sa hodí smoke na zadnú chodbu...atď) Následne keď “stiahnu” ostaní robia hluk na B a keď tam hodia flashe a smogy okamžite si budú volať na pomoc jedného, alebo dvoch spoluhráčov z bomboviska A. A taktiež je dôležité, aby tel jeden hráč sa tam obetoval (ktohovie kolkatích CT zneškodní).

A dôležitá vec POZOR NA ČAS !!!

Čo sa môže pokaziť

Samozrejme je toho veľa.

- Napríklad zabijú hráčov 1 a 2 a potom to už bude ťažké.

- Ak niekoho zabijú na banáne a uvidia Vás, že ste tam len 3 je dobré sťiahnuť počkať si na pomoc hráčov 1 a 2 pretože už budú veďieť, že je to FAKE na plant B.

- Ak CT neuveria, tomuto FAKE na plant B a budú mať na plante A, 3 hráčov.

BONUS VIDEO

Ešte Vám tu dám aj video, ako by to mohlo vyzerať:


Video from HLTV.org

Hádam sa Vám to ľúbilo.

S pozdravom j0jiii

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (103 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 122
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 7
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,297
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: P4T0_SVK