Login
Games j0jiii 16 4169
Taktika(hlavne) na GunRound CT de_nuke

Hráč 1 na rampe za krabicami sleduje „Rádiovňu“.
Pozícia musí byť vpredu koly granátom, ktoré letia za Vás, alebo, keď letia pred Vás, môžete preskočiť na zábradlie do ľava a tým sa z časti granátom vyhnete.Hráč 2 je v rohu oproti hráčovi 1.Hráč 3 je v zálohe podľa screenu. Tých 12 guliek urobí veľa.Hráč 4 je na podiu/catwalk a dáva pozor či nieje RUSH na bombovisko A. Pri nájazde sa stiahne. NEBOJUJE!! Stiahne sa a čaká. Ohlási hráčov a poprípade flashuje pre zdržanie plant-u.Hráč 5 je pri CT spawne pri krabiciach. A ak zbadá viac, ako jedného T hráč 3 príde na pomoc. Buď von do okna.(okno je dobre rozbiť na začiatku kola pretože neskôr to vzbudzuje pozornosť) Alebo catwalk.Ak je RUSH RAMPA???
Myslím si, že pri 3 hráčoch na rampe, ktorí stoja na pevných pozíciach by to mohli zvládnuť. Hráč 5 ide pomôcť na rampu, ale hráč 4 (na catwalk-u) sa môže premiestniť na iné miesto na Ačku a po prípadnom stiahnutí T ich "poriešiť".

Ak je RUSH na A ???
Ano táto taktika „predáva“ Ačko terroristom , ale pre zdržanie plantu hráč 4 flashuje. Hráči 1 2 3 4 výjdu na catwalk a stadiaľ sa snažia prevziať A. Hráč 5 ide cez hlavnú bránu na A.

Záver
Toto je ramp tactica CT majú dobre pokrytú rampu. Táto taktika je dobrá aj keď T rushuju A. Len, len čo získajú T plant, CT sú za okamih presunutý a hneď na to musia čeliť štyrom CT na catwalk a nieje to jednoduché a to hlavne pri GUNROUNDE.(Glock na diaľku nieje presný ako USP).
Ešte k "výbave" hráčov. Hráč 4(catwalk) 2 flashe poprípade defuse alebo HE(ako uznáte za vhodné) Ak bude mať hráč 4 defuse a ho zabijú ostatný nebudú defuser potrebovať pretože 3 hráči pôjdu cez catwalk a zoberú si ich. Ale to už je na každom teame čo si zvolí a natrénuje. Či kevlar alebo Flash + He + Defuser.

Tak dúfam, že Vám to pomôže k úspešnejšiemu lovu.

Zdroj: HLTV.org

Preklad: j0jiii

www.csportal.sk


Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (230 Hlasy)
12% (34 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (5 Hlasy)
Hlasy: 273
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,891
  • Nových členov dnes: 1
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Ruda