Games kvet 10 2185
Predstavenstvu cirkvi sa nepáči násilie v hrách, konkrétne hra RESISTANCE: fall of man. Exkluzívne FPS, ktoré vyšlo tento rok pre platformu PS3.


Dej sa odohráva v alternatívnej minulosti, konkrétne v 50. rokoch minulého storočia. K druhej svetovej vojne nikdy nedošlo a celý svet decimuje -Chimera- Jedná sa o rasu neznámeho pôvodu, ktorá sa začala šíríť z Ruska a postupne zachvátila celú Európu.

Najväčšou zbraňou príslušníkov rasy Chimera je vírus, ktorý premení všetko živé v Chimeru. Nádej ľudstva na prežitie je veľmi malá a poslednou šancou sú Britské a Americké armádne jednotky. (ako inak - pozn. redaktora).
RESISTANCE: fall of man ponúkne okrem štýlového zpracovania a naliehavej apokalyptickej atmosféry, adrenalínovú hrateľnosť, kedy bude hráč nútený v masívnych bitvách strieľať po všetkom čo sa pohne a bude to pripomínať Chimeru.
Vďaka výkonu HW konzoli PS3 sa hráči dočkajú rozľahlých bojísk s vysokou mierou interaktivity, pokročilú umelú inteligenciu nepriateľov i spolubojovníkov a samozrejme mnoho audiovizuálnych efektov.
Tých si môže užívať v singleplayer príbehovej kampani, aj pri hraní niekoľko multiplayer módov. Podporovaný je online multiplayer pre 32 hráčov, splitscreen offline multiplayer pre 4 hráčov a kooperatívny multiplayer pre dvoch hráčov, ktorí spolu absolvujú singleplayer kampaň.

Video

Cirkev žiada o stiahnutie všetkých kópií tejto hry z obchodov. Spoločnosť SONY zostáva kľudná a rozhodla sa, že sa so zástupcami cirkvi stretne a pokúsi sa im vysvetliť, že sa nejedná o zdroj informácií ako ničiť a vraždiť, ale iba o druh zábavy.

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (104 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 123
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 6
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,302
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Anymall