Games Panther 15 8252
Ako som tak surfoval po internete, našiel som niečo veľmi zaujímavé .. rozhovor s profesionálnym cheaterom ... No samozrejme nemohol som to len tak skopírovať, tak so si od autora vypýtal povolenie, ktoré som dostal :) ... tak ak vás to zaujíma, čítajte ďalej ....

Písal MADA

Takže pre zachovanie jeho anonymity som sa rozhodol celý text prepísať na moju diakritiku a na môj štýl písania, preto nebudťe prekvapení, ak nájdete v texte napríklad moje často používané " . . . ". O tento krok ma požiadal sám cheater, takže nezostávalo mi nič iné, iba vyhovieť.

-----------------------------------------------------------------

MADA: Zdravím Ťa. V prvom rade sa chcem spýtať ako Ťa mám volať. Môžem Ťa volať cheater, neuráža ťa to? Alebo nejak inak? A potom nám v rámci možností môžeš o sebe niečo povedať.

CHEATER: Ahoj. Môžeš ma volať cheater, neberiem to ako urážku. A o sebe toho veľa nepoviem z dôvodu zachovania svojej anonymity. Hádam ti bude musieť postačiť, že som zo Slovenska, študujem na Vysokej škole a rád hrám CSko.

MADA: V poriadku. Teraz by si mi mohol povedať aké ligy to vlastne hráš a s akým clanom?

CHEATER: Áno, samozrejme. No s mojim clanom hráme 2. CSL ligu na e-sporte, ďalej hráme popredné ligy aj na Undzwei a United-Games. Názov clanu nebudem spomínať z dôvodu zachovania anonymity a takisto nebudem spomínať ktoré ligy to sú v U2 a v UG, pretože by sa mohol urobiť malý okruh clanov a mohlo by sa na ne zameriavať. Tým by som možno priniesol problémy pre svoj clan a nechtiac aj pre iné.

MADA: To hádam nemyslíš vážne. Ty hráš tieto popredné ligy a cheatuješ? Ako je možné, že Ti na to ešte neprišli? A čo Puby? Cheatuješ aj tam?

CHEATER: Sám neviem ako je to možné. Ale asi to bude tým, že sa pri tom dokážem veľmi sústrediť, dokážem vykryť každú chybičku, každý detail. Nie je to ľahké a musíš sa pri tom veľmi, veľmi sústrediť. A na puboch? Tam ani veľmi necheatujem, na puboch to hrám 4 fun.

MADA: Koľko to vlastne robíš? A robíš to na úplne každom ClanWare?

CHEATER: No robím to už veľmi dlho, povedal by som aj tie 2 roky. A samozrejme nerobím to na každom ClanWare, iba keď viem, že súperi sú veľmi silní. Vtedy to zapnem a idem.

MADA: Ako to vlastne robíš a hlavne PREČO?

CHEATER: No ono to je fakt veľmi zložité. Keď to zapnem tak sa na to musím extrémne sústrediť, musím perfektne poznať mapu, mať obrovský prehľad o hre a všetko zosúladiť. Je to fakt veľmi ťažké. A prečo to robím? Dobrá otázka. Sám neviem, ale asi kvôli tomu, že chcem byť aspoň na chvíľu lepší, keďže nemám bohvieaký aim a ani schopnosti to hrať dobre. Otvorene si musíme povedať, že 95% z nás, ktorí to hrajú to na profesionálnu úroveň nedotiahnu, aj keď sa akokoľvek snažia. Ja som to stále chcel dotiahnuť na profesionálnu úroveň ale nikdy sa mi to nedarilo vďaka mojej neschopnosti. Preto som raz skúsil zapnúť cheaty a zaľúbilo sa mi také hranie.

MADA: A čo nedávno skončený Admin Turnaj? Hral si tam a hlavne cheatoval?

CHEATER: No áno hral som, hostoval som jednému portálu, nebudem menovať ktorému, ale došiel celkom ďaleko. Ale cheaty som zapnúť nemusel, neboli veľmi preskillení. Ale nechcem toto rozmazávať.

MADA: Aké cheaty to vlastne používaš?

CHEATER: No používam iba jeden typ Wallhacku. Mám na to 2 Steam accounty. Na jednom skúšam rozličné cheaty a na druhom hrám ligy a turnaje. Robím to z dôvodu VAC. Používam jednoduchý Wallhack, ktorý kedykoľvek cez hru zapnem, ten hackne HL Engine a hneď sa automaticky vypne. A keď chcem ten Wallhack vypnúť, tak jednoducho len to hacknem znova a Wallhack zmizne. Sú to niečo ako okuliare. Najvačšiu výhodu vidím hádam v tom, že nemusím reštartovať HL Engine, čiže celé CSko, ale proste to zapnem a znova vypnem.

MADA: A čo preboha tvoji spoluhráči v teame? Vedia o tom? A čo LAN-ky?

CHEATER: No moji spoluhráči o tom nevedia a ani nechcem aby o tom vedeli, pretože to okamžite odsúdia. A LAN-ky? Na tých som nebol a aj keby som išiel, tak by to bola asi samovražda tam zapnúť cheaty, takže určite by som tak nekonal.

MADA: A nechceš s tým skončiť? Predsa len týmto konaním znepríjemňuješ hru ostatným.

CHEATER: No počkať. Mojim prvoradým cieľom nie je znepríjemňovať hru ostatným, ale vlastne si urobiť dobré pocity. Mňa práve láka to na tom: že môžem byť kedykoľvek chytený, ale zatiaľ ma nechytili. Som adrenalínový typ. A navyše možno im znepríjemňujem hru, ale oni o tom vôbec nevedia a čo oči nevidia, to srdce nebolí . . . A úprimne, plánujem s týmto skončiť, predsalen škola mi zaberá veľa času a nestíham už všetko.

MADA: Ufff. Nemám čo dodať. Tak ti prajem príjemný zvyšok života a pevné nervy pri ďaľšom cheatovaní, ak to ešte plánuješ realizovať.

CHEATER: Ďakujem aj tebe.

------------------------------------
ZDROJ: bside.sk


Hodnotenia
4.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 3/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (104 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 123
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 9
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,302
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Anymall