Login

Kingston FURY sa dostáva do vedenia s pamäťou DDR5 inšpirovanou pretekárskymi vozmi

Hardware Majo 0 75
Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznámila uvedenie svojej najnovšej pamäte, Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition. Tento set, inšpirovaný láskou k automobilom a pretekaniu, prináša do vášho počítača zážitok z výkonu ako na závodnej dráhe.

Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition vďaka turbovýkonu dosahuje vysoké rýchlosti a má výnimočnú výdrž, aby ste na závodnej dráhe našli svoju ideálnu stopu. Nech už hráte hry, streamujete alebo striháte video vo vysokom rozlíšení, vybavte svoju zostavu spoľahlivým výkonom a zvýšte rýchlosť výpočtových operácií. Nové, zakrivené a moduly so vzorom napodobňujú výrazný dizajn vášho obľúbeného závodného vozu. Odštartujte závod s novým a exkluzívnym východiskovým efektom na 12 LED diódach vo vnútri vetrom ošľahanej svetelnej lišty, alebo prežite vzrušenie zo štartových svetiel s niektorým z 18 prispôsobiteľných RGB efektov, ktoré využívajú softvér FURY CTRL1 a patentovanú technológiu Kingston FURY Infrared Sync Technology zakaždým, keď sadnete do pretekárskeho kokpitu alebo do herného kresla.

Teší nás, že našim zákazníkom môžeme ponúknuť ďalšiu pamäť, ktorá krásne prepája štýl a výkon,“ povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka DRAM spoločnosti Kingston pre región EMEA. „Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition sa vyznačuje novým výrazným prevedením a využíva najnovšie technológie na dosiahnutie agresívnej rýchlosti 8000 MT/s, čím podporuje extrémny potenciál pretaktovania a zároveň minimalizuje výkonnostné obmedzenia.Pamäť Kingston FURY Renegade DDR5 RGB LE je k dispozícii ako 48GB set dvoch modulov DDR5, má Intel XMP 3.0 certifikát a podporu obľúbených výrobcov MB. Bola 100% testovaná na rýchlosť, chránená je doživotnou zárukou a ponúka legendárnu spoľahlivosť značky Kingston.

1 Podsvietenie je možné nastaviť pomocou programu Kingston FURY CTRL alebo softvéru na ovládanie RGB efektov základnej dosky. Podpora nastavenia RGB svetelných efektov prostredníctvom softvéru tretích strán sa môže líšiť.


Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (477 Hlasy)
11% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 554
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37