Login

Kingston FURY uvádza na trh pamäte DDR5 SODIMM

Hardware Majo 2 1010
Kingston FURY, hráčska divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznamuje uvedenie pamätí Kingston FURY™ Impact DDR5 SODIMM. Sú ideálne pre hráčov alebo počítačových nadšencov, ktorí chcú od svojho notebooku alebo malého počítača špičkový výkon najnovších technológií.

fury-impact-ddr5-01.jpg


Pamäte Kingston FURY Impact DDR5 sú o 50 % rýchlejšie ako pamäte typu DDR4, čo prináša zvýšenie výkonu pri hraní hier, renderovaní a multitaskingu, pričom ich nízka spotreba pri napájacom napätí 1,1 V obmedzuje možné zahrievanie. Pamäte Kingston FURY Impact DDR5 s certifikáciou Intel® XMP 3.0 sú k dispozícii aj v setoch s celkovou kapacitou až 64 GB a ponúkajú všetky pokročilé funkcie DDR5 technológie v tenkom a kompaktnom formáte. Vďaka inovatívnej Plug-N-Play technológii pretaktovania a On-die ECC automaticky podporujú prenosy s rýchlosťou 4800 MT/s s nižšími latenciami ako štandardné pamäte DDR5-4800. Umožňujú tak zvýšiť výkon systému bez nutnosti nastavovať profil a zachovávajú integritu dát pri dosahovaní extrémnych rýchlostí.

fury-impact-ddr5-02.jpg


„Sme radi, že môžeme rozšíriť náš rad vysoko výkonných pamätí DDR5 o pamäte Kingston FURY Impact DDR5 SODIMM,“ povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka pre pamäte DRAM v Kingston EMEA. „Hráči a tvorcovia obsahu si teraz môžu užívať mimoriadny výkon pamätí DDR5 v stolových aj prenosných počítačoch.“

fury-impact-ddr5-03.jpg


Pamäte Kingston FURY Impact DDR5 sú k dispozícii ako samostatné moduly s kapacitou až 32 GB alebo sety po dvoch moduloch s celkovou kapacitou až 64 GB a je na ne poskytovaná obmedzená doživotná záruka a podpora opierajúca sa o viac ako 30 rokov skúseností spoločnosti Kingston.

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (477 Hlasy)
11% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 554
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37