Login

Kingston FURY vydáva novú špeciálnu edíciu DDR4 pamätí s RGB podsvietením

Hardware Majo 1 1107
Kingston FURY uvádza na trh nového člena svojej rodiny produktov – operačnú pamäť Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition. Tieto pamäťové moduly sú v rámci radu Kingston FURY unikátne svojim bielym chladičom so žiarivým RGB podsvietením.

S Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition dokážete nielen vylepšiť výkon svojho PC, ale dodať mu aj nový atraktívny vzhľad vďaka knižnici prednastavených svetelných vzorov a efektov, ktoré si môžete sami upravovať v programe Kingston FURY CTRL1 tak, aby bol váš systém naozaj jedinečný. Patentovaná technológia Kingston Infrared Sync Technology následne zabezpečí, že vaše špeciálne RGB svetelné efekty zostanú spoľahlivo synchronizované.

fury-beast-ddr4-rgb-special-edition-02.jpg


Pamäte Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition vám pomôžu dostať z vášho systému maximum pri hraní, editácii videa alebo práci, či zábave. Majú certifikáciu pre technológiu Intel XMP, ktorá ponúka perfektne vyladené optimálne prednastavenie časovania, rýchlostí a napätia pre ľahké pretaktovanie jednoduchým výberom jedného z integrovaných profilov. Okrem toho sú pripravené aj pre procesory AMD Ryzen, čo umožňuje ich bezproblémovú inštaláciu a upgrade ľubovoľného systému na platforme Intel aj AMD.

„Sme radi, že pri príležitosti 35. výročia založenia spoločnosť Kingston môžeme ponúknuť túto špeciálnu edíciu obľúbeného radu Kingston FURY Beast všetkým, ktorí chcú vylepšiť výkon a štýlový vzhľad svojho systému,“ povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka pre DRAM v spoločnosti Kingston v regióne EMEA. "Vďaka rýchlostiam 3200 a 3600 MT/s2 a uchvacujúcim RGB efektom osvetľujúcim unikátny biely chladič Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition sa im to nepochybne podarí."

fury-beast-ddr4-rgb-special-edition-03.jpg


Pamäte Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition sú k dispozícii ako samostatné moduly s kapacitou 8 a 16 GB alebo v sadách s celkovou kapacitou 16 a 32 GB. Sú 100% otestované na rýchlosť, majú obmedzenú doživotnú záruku a ponúkajú aj legendárnu spoľahlivosť značky Kingston.

Viac informácií nájdete na kingston.com

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (478 Hlasy)
11% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 555
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37