Login
Hardware Majo 1 1613
Logitech G, herná značka spoločnosti Logitech, dnes na výstave Electronic Entertainment Expo (E3) oznámila, že tri ďalšie myši v jej sortimente budú vybavené exkluzívnym, vysoko výkonným senzorom HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K. Novým prírastkom v rade HERO sa stali bezdrôtová herná myš Logitech® G903 LIGHTSPEED, bezdrôtová herná myš Logitech® G703 LIGHTSPEED a herná myš Logitech® G403 HERO. Všetky novinky ponúkajú bezkonkurenčnú rýchlosť a neuveriteľnú presnosť pre hráčov všetkých kategórií.

hero-mice-group-of-three.

„Náš exkluzívny senzor HERO znamenal prelom v technológii senzorov a používatelia si ho vzápätí veľmi obľúbili,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ Logitech Gaming. „Jeho implementácia do ďalších našich herných myší je preto logickým krokom, ktorým chceme ponúknuť ešte viac hráčom takú presnosť ovládania a výdrž batérií, aké potrebujú, aby mohli hrať najlepšie ako dokážu.“

Prvým vylepšeným modelom je naša vlajková loď G903. Špičkový snímač HERO 16K zaisťuje vynikajúcu hrateľnosť a má 10× vyššiu energetickú účinnosť než predchádzajúce generácie. Výsledkom je fantastická 140-hodinová výdrž batérie. Herná myš G903 využíva bezdrôtovú technológiu Logitech G LIGHTSPEED a je kompatibilná s bezdrôtovým nabíjacím systémom Logitech G POWERPLAY. Môže sa pochváliť aj podsvietením s 16,8M farieb LIGHTSYNC RGB pre navodenie správnej herné atmosféry, symetrickým dizajnom pre pravákov aj ľavákov a 11 programovateľnými tlačidlami pre perfektné ovládanie hry.

IG-Glamour-G403-HERO-Angle

Senzorom HERO 16K je vybavená tiež herná myš G703 LIGHTSPEED, ktorá sa pohodlne zmestí do takmer každej ruky. U tohto modelu sa Logitech zameral na zníženie celkovej hmotnosti na 95 g a zvýšenie výdrže batérie až na 35 hodín na jedno nabitie. Nový senzor prináša neuveriteľnú presnosť a ovládateľnosť pri maximálnom rozlíšení 16 000 DPI a nulovom vyhladzovaní. Bezdrôtová technológia Lightspeed zaručuje rýchly a stabilný prenos dát a je kompatibilná so systémom bezdrôtového nabíjania Logitech G POWERPLAY.

IG-Glamour-G703-LIGHTSPEED

Vylepšený rad herných myší uzatvára model G403 HERO s káblovým pripojením. Táto ľahká myš s ergonomickým tvarom a novým senzorom HERO ponúka užívateľom presné trasovanie, rýchlosť a ovládateľnosť, ktoré potrebujú na dosiahnutie víťazstva. Má tiež podsvietenie LIGHTSYNC RGB, vyberateľné 10g závažia a šesť tlačidiel, ktoré možno naprogramovať presne podľa potrieb hráčov.

IG-Glamour-G903-LIGHTSPEED

Aby sme pomohli hráčom využiť ich vybavenie na maximum, možno nastavovať všetky tri herné myši pomocou pokročilého herného softvéru Logitech G HUB. Tento program s prehľadným a moderným rozhraním umožňuje rýchlo prispôsobiť funkcie myši podľa aktuálnej hry, zdieľať a sťahovať profily iných hráčov a mnoho ďalšieho.

Cena a dostupnosť
Bezdrôtová herná myš Logitech G903 LIGHTSPEED so senzorom HERO by mala byť k dispozícii na LogitechG.com a u predajcov od júna 2019 za odporúčanú maloobchodnú cenu 149,99 €, bezdrôtová herná myš Logitech G703 LIGHTSPEED so senzorom HERO za 99,99 € a herná myš Logitech G403 HERO za 69,99 €. Pre ďalšie informácie navštívte web gaming.logitech.com

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (440 Hlasy)
12% (61 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 515
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37