Hardware Majo 0 1992
Logitech G ohlásila hernú myš Logitech® G PRO Wireless, prvú bezdrôtovú hernú myš s technológiou Logitech G LIGHT SPEED™, ktorú si navrhli profesionálni e-športovci sami pre seba. Myš Logitech G PRO Wireless bola vytvorená na hranie na najvyššej úrovni a je vybavená špičkovým 16K snímačom Logitech G HERO (High Efficiency Rated Optical), ktorý zaručuje maximálnu rýchlosť, presnosť a citlivosť. Myš má tiež exkluzívnu technológiu Logitech G Light speed, jediné bezdrôtové riešenie, ktoré je vhodné pre hranie na profesionálnej úrovni a aktívne ho využívajú špičkoví hráči na herných turnajoch.

g-pro-wireless-mouse


Myš PRO Wireless váži iba 80 g, a napriek tomu je neuveriteľne robustná. Tento „technický zázraku“ bol dosiahnutý vďaka premyslenej odľahčenej konštrukcii s krytom s hrúbkou 1 mm a s unikátnym vystužovacím endo skeletom. PRO Wireless je tiež kompatibilná so systémom bezdrôtového dobíjania Logitech G POWERPLAY umožňujúcim nepretržité dobíjanie myši počas hrania. Myš predstavuje viac ako dva roky vývoja, na ktorom sa podieľalo cez 50 profesionálnych e-športovcov z celého sveta. Výsledkom je herná myš s najmodernejšími technológiami a extrémnym výkonom, vytvorená s cieľom pomáhať vám k víťazstvám.

g-pro-wireless-mouse

„Vždy sme boli presvedčení, že sa bezdrôtový prenos dá natoľko zdokonaliť, aby s naším bezdrôtovým vybavením mohli hrať a vyhrávať aj profesionálni e-športovci,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ Logitech Gaming. „Spolupracovali sme s mnohými hráčmi, ktorí používali túto myš mnoho mesiacov na rôznych herných turnajoch. Hral s ňou tiež Profit z tímu London Spitfire na šampionáte OWL a táto myš sa stala osvedčeným víťazom nad konkurenciou.“

g-pro-wireless-mouse

Na zaistenie prevahy nad súpermi je myš Logitech G PRO Wireless vybavená špičkovým a v súčasnosti najvýkonnejším 16K snímačom Logitech G HERO. Snímač má novú optiku a vylepšený trasovací algoritmus, ktorý zabezpečuje mimoriadne presné sledovanie polohy bez akcelerácie, vyhladzovania alebo filtrovania v celom rozsahu rozlíšení. Prekonáva výkon predchádzajúcej generácie snímačov, je schopný snímať rýchlosťou cez 400 IPS a dokáže pracovať s rozlíšením až 16 000 DPI s presnosťou na jeden pixel.

g-pro-wireless-mouse

„Mať tak ľahkú bezdrôtovú myš, o ktorej som vedel, že sa na ňu môžem plne spoľahnúť, na šampionáte pre mňa znamenalo obrovský rozdiel,“ povedal Profit z tímu LondonSpitfire. „Pomohla mi tiež získať titul „Najužitočnejší hráč“ - je to proste božská myš.“

Vďaka špičkovému snímaču v kombinácii s ultra rýchlou bezdrôtovou technológiou Logitech G Light speed ponúka myš Logitech G PRO Wireless hranie bez lagov, rýchlosť odozvy 1 ms, plne optimalizovaný bezdrôtový prenos, neuveriteľnú citlivosť a vysokú spoľahlivosť pre herné súboje na špičkovej úrovni. Bezdrôtový USB prijímač Light speed je možné uložiť priamo do tela myši, aby sa dal pohodlne prenášať.

g-pro-wireless-mouse

Každú funkciu Logitech G PRO Wireless je možné presne nastaviť. Myš bola navrhnutá v spolupráci s viac ako 50 profesionálnymi e-športovcami.Výsledkom je tak ľahké a komfortné zariadenia s maximálnym výkonom.

„Bolo naozaj skvelé spolupracovať s Logitech G na projekte, akým je bezdrôtová myš G PRO Wireless,“ prezradil Zven, hráč tímu SoloMid. „Naozaj náspočúvali a reagovali na naše podnety. Snažili sa vyhovieť všetkým požiadavkám a vytvorili úžasnú myš, ktorá je pre moje potreby úplne ideálna.“

g-pro-wireless-mouse

Myš má tiež konfigurovateľné ľavé a pravé bočné tlačidlá, takže sa hodí pre pravákov aj ľavákov. Funkcie všetkých tlačidiel a RGB podsvietenie LIGHT SYNC možno nastaviť programom Logitech Gaming Software (LGS). Prepínač DPI je umiestnený na spodnej strane myši, aby sa zabránilo nechcenej zmene rozlíšenia počas hrania.

g-pro-wireless-mouse


Cena a dostupnosť
Bezdrôtová herná myš Logitech G PRO Wireless by mala byť v predaji v auguste 2018 za odporúčanú maloobchodnú cenu 149€ (3 829 Kč). Previac informácií navštívte web gaming.logitech.com

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 5/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (104 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 123
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 7
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,302
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Anymall