Login
Mobile Majo 1 4309
Spoločnosť Logitech predstavila svoje prvé príslušenstvo navrhnuté v spolupráci so spoločnosťou Apple tak, aby dokonale dopĺňali estetiku a funkcie nového tabletu iPad Pro: kryt s podsvietenou klávesnicou Logi CREATE Backlit Keyboard Casewith Smart Connector a ochranné puzdro so stojanom Logi CREATE Protective Case with Any-angle Stand.Kryt s klávesnicou Logi CREATE Keyboard Case je prvou klávesnicou od externého dodávateľa na trhu, ktorá využíva nové rozhranie spoločnosti Apple s názvom Smart Connector™, vďaka ktorému už nie je potrebné klávesnicu zapínať, pripájať alebo dobíjať.

Logitech_Create_Any_Angle_Case121

Tablet iPad Pro spolu s operačným systémom iOS 9 otvára nový spôsob, ako na tablete tvoriť, pracovať a hrať sa,“ povedala Michele Hermann, viceprezidentka divízie mobilných zariadení v spoločnosti Logitech. „Práve to sme brali do úvahy aj počas našej úzkej spolupráce s Applom, keď sme vyvíjali kryt a klávesnicou Logi CREATE s úmyslom ešte viac rozšíriť možnosti iPadu Pro. Výsledkom je funkčný a súčasne krásny kryt a najlepšia klávesnica, akú sme pre iPad kedy vytvorili. Každý detail bol starostlivo spracovaný - od kompatibility s rozhraním Apple Smart Connector, až po farbu a povrchovú úpravu klávesnice, aby dokonale ladil a dopĺňal iPad Pro.“

Oba produkty s označením Logi CREATE ponúkajú štíhlu a odľahčenú ochranu prednej aj zadnej časti iPadu Pro a špičkové pevnétkaniny ho ochránia pred náhodnými nárazmi, poškrabaním a obliatím.

Logitech_Create_Any_Angle_Case171

Kryt a podsvietená klávesnica Logi CREATE so Smart Connector
Kryt s podsvietenou klávesnicou Logi CREATE Backlit Keyboard Case je navrhnutý exkluzívne pre spoluprácu s novým rozhraním spoločnosti Apple Smart Connector na zabezpečenie bezproblémovej komunikácie medzi iPadom Pro a klávesnicou. Vďaka použitiu možností technológie Smart Connector sa klávesnica Logi CREATE automaticky zapne a bezpečne spojí s iPadom Pro, akonáhle bude uvedená do polohy pre písanie - nie je nutné ju párovať cez rozhranie Bluetooth®. A pretože je klávesnica napájaná priamo z iPadu Pro, už nikdy nemusíte myslieť na jej dobíjanie.

Logitech_Create_KB_Case31

Podsvietená klávesnica Logi CREATE Backlit Keyboard Case je vytvorená pre väčšiu produktivitu. Má intuitívne rozložené klávesy s plnou veľkosťou 19 mm a nastaviteľné podsvietenie, čo vám pomôže plne využiť väčší pracovný priestor iPadu Pro ako aj nové funkcie systému iOS 9. Vďaka klávesovým skratkám operačného systému iOS máte ovládanie a možnosti vašich obľúbených aplikácií na dosah končekov prstov - môžete aktivovať vyhľadávanie a ovládať multimédiá, bez toho aby ste museli sňať ruky z klávesnice. Kryt umožňuje mať iPad Pro v dvoch rôznych uhloch, takže si môžete naplno vychutnať jeho veľký a krásny displej, či už budete odpovedať na príspevky, sledovať videá alebo používať Apple Pencil pre zápis poznámok. Odporúčaná maloobchodná cena krytu s podsvietenou klávesnicou Logi CREATE Backlit Keyboard Case je 149,99 €. V Európe bude k dispozícii s rozložením kláves pre UK, Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Španielsko a spoločným rozložením pre všetky severské krajiny.

Logitech_Create_KB_Case51.jpg

Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case so stojanom Any-angle
Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case so stojanom Any-angle sa prispôsobí akejkoľvek situácii, v ktorej sa môžete ocitnúť. Flexibilný stojanček má skrytý pánt, ktorý pevne podrží váš iPad Pro v dokonalom pozorovacom uhle v rozpätí 60 stupňov. Svoj iPad Pro môžete postaviť vzpriamene, keď chcete pohodlne sledovať film, alebo takmer naplocho, ak budete chcieť používať Apple Pencil - na výber máte uhly vhodné takmer pre každú činnosť alebo pracovné prostredie. Kryt Logi CREATE ochráni prednú aj zadnú časť vášho iPadu Pro bez toho, aby ho spravil rozmernejším alebo ťažším. Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case so stojanom Any-angle je k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 79,99 €.

Logitech_Create_KB_Case91.jpg

Dostupnosť
Kryt s podsvietenou klávesnicou Logi CREATE Backlit Keyboard Case a ochranný kryt Logi CREATE so stojanom Any-angle sú k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach, vrátane čierneho, červeného alebo modrého. Očakáva sa, že oba produkty budú k dispozícii v predaji a v obchodoch Apple Store v Spojených štátoch a vo vybraných krajinách v Európe a Ázie začiatkom novembra 2015, v rovnakom čase kedy bude dostupný nový iPad Pro. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese Logitech.com, na Linkblogu.

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (478 Hlasy)
11% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 555
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37