Hardware Majo 0 2176
Spoločnosť Logitech dnes oznámila uvedenie ultraľahkej mechanickej hernej klávesnice s úplným názvom Logitech® G410 Atlas Spectrum TKL Mechanical Gaming Keyboard, ktorá využíva spínače s mechanikou Romer-G™ vyvinuté exkluzívne spoločnosťou Logitech. Klávesnica Logitech G410 Atlas Spectrum TKL ponúka o 25 percent rýchlejšiu aktiváciu kláves než štandardné mechanické klávesnice a navyše má vylepšenú odolnosť, inteligentné RGB podsvietenie a dizajn označovaný ako "tenkeyless", čiže bez numerického bloku a prípadne niektorých ďalších kláves. Umožňuje ďalej integráciu s aplikáciou Arx Control vyvinutou v rámci Logitech G, ktorá na vašom mobilnom zariadení zobrazuje širokú škálu dôležitých informácií pri hraní rôznych hier.

Logitech G410 - 002

Úzko sme spolupracovali s hráčmi všetkých vekových kategórií a našimi eSports tímami, aby sme mohli vytvoriť túto ultraľahkú klávesnicu, ktorá je odolná a pohodlná,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ divízie herných zariadení spoločnosti Logitech. „Klávesnica G410 Atlas Spectrum je mechanická klávesnica, akú naši fanúšikovia žiadali - je dostatočne malá, aby k myši bolo bližšie, a dostatočne ľahká, aby ste ju mohli hodiť do batohu a vziať so sebou z domu, kdekoľvek sa budete chcieť hrať.

Exkluzívne mechanické spínače Romer-G
Klávesnica Logitech G410 Atlas Spectrum sa vyznačuje exkluzívnymi mechanickými spínačmi Romer G, ktoré zachytia pohyb vášho prsta o 25 rýchlejšie než konkurenčné mechanické spínače. Aktivačná dráha pri stlačení klávesy je len 1,5 mm, a preto spínače Romer-G prijímajú príkazy rýchlejšie, takže máte výhodu v súbojoch, v ktorých záleží na každej milisekunde. Vďaka vylepšenej odolnosti každá klávesa vydrží 70 miliónov úderov, čiže až o 40 percent dlhšie ako iné klávesnice na trhu. Môžete hrať s istotou, že vaša klávesnica prežije všetky bitky.
Ultraľahká konštrukcia v štýle „tenkeyless“ – bez numerickej časti

Logitech G410 - 003

Inteligentné podsvietenie s úplnou paletou RGB farieb
Podsvietenie kláves v ich strede uľahčuje vyhľadanie správnych tlačidiel keď je málo svetla pri hre. V spojení s obslužnou aplikáciou Logitech Gaming Software môžete podsvietenie nastavovať individuálne pre každý kláves a farby vyberať z palety 16,8 milióna odtieňov. Pomocou tohto softvéru môžete synchronizovať šablóny podsvietenie medzi rôznymi zariadeniami z rodiny Logitech G, farebne zvýrazniť určité tlačidlá, aby ste mali ľahšiu orientáciu u dôležitých príkazových kláves, môžete zmeniť farby tak, aby ladili s vaším počítačom, alebo si môžete vytvárať vlastné profily pre jednotlivé hry. Ďalej možno ovládať jas podsvietenia, aby ste sa pri hre cítili pohodlne. Klávesnica Logitech G410 Atlas Spectrum má vyrovnanú intenzitu podsvietenia, takže jej vzhľad pôsobí čisto a klávesy sú ľahko čitateľné.

Logitech G410 - 004

Integrácia s aplikáciou Arx Control
Logitech Arx Control je bezplatná mobilná aplikácia pre operačné systémy iOS® alebo Android™, ktorá umožňuje, aby vaše mobilné zariadenie zobrazovalo informácie z danej hry, podstatné štatistiky a omnoho ešte oveľa viac. Klávesnica Logitech G410 Atlas Spectrum obsahuje tzv. Arx Control dock - praktický stojan pre mobil alebo tablet, ktorý je možné z klávesnice vytiahnuť a umiestniť kdekoľvek na stole, aby ste informácie z aplikácie Arx Control mali pohodlne na očiach.

Logitech G410 - 001

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že herná klávesnica Logitech G410 Atlas Spectrum bude v Európe k dispozícii začiatkom októbra 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 149 €. Bližšie informácie môžete získať na webových stránkach gaming.logitech.com alebo na blogu.

Zdroj: gaming.logitech.com

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 0/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 0/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/9
Surf
cs.csportal.sk:27023 1/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (108 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 127
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 3
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,322
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 4
  • Najnovší člen: Drak