Login

Logitech G predstavuje mechanické hráčske klávesnice G413 SE v plnej veľkosti a aj bez numerického bloku

Hardware Majo 1 1612
Logitech G oznamuje dostupnosť mechanických hráčskych klávesníc Logitech G413 SE (v plnej veľkosti) a G413 TKL SE (bez numerického bloku). Tieto nové, cenovo výhodné klávesnice, sú navrhnuté s ohľadom na presnosť a výkon. Majú mechanické spínače vhodné na hranie hier a extrémne odolné hmatníky kláves vyrobené z polybutyléntereftalátu (PBT), ktorý sa neleskne, nebledne a dobre odoláva opotrebeniu. Mechanické hráčske klávesnice Logitech G413 SE a Logitech G413 TKL SE budú k dispozícii a Slovensku vo februári 2022 u všetkých predajcov (Alza, Mall.sk, Datart.sk, Electroworld.sk, Nay.sk, PGS.sk) za odporúčané maloobchodné ceny 79,99 €, respektíve 69.99 €.

g413-se-02.jpg


Venovali sme veľa času starostlivému návrhu klávesníc, aby sme dosiahli čo najlepšie parametre a mohli ponúknuť optimálny set funkcií,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ Logitech Gaming. „Tieto rýchle a výkonné klávesnice z pevných a odolných materiálov sú vynikajúcou voľbou pre hráčov, ktorí chcú mechanickú klávesnicu za výbornú cenu.

Hráčske klávesnice G413 SE sú vybavené veľmi rýchlymi, taktilnými mechanickými spínačmi, ktoré poskytujú perfektnú hmatovú odozvu a umožňujú hráčom vylepšiť si ich doterajšie hráčske skóre. Kryty kláves sú z materiálu odolného voči teplu a opotrebeniu, vďaka čomu vydržia aj drsnejšie zaobchádzanie vo vypätých momentoch hry a svojou životnosťou patria medzi najlepšie porovnateľné produkty na trhu.

g413-se-03.jpg


Klávesnica spoľahlivo reaguje na stlačenie každej klávesy a oproti bežným ne hráčskym klávesniciam podporuje súčasné stlačenie až 6 kláves (6-key rollover antighosting), čo je možné využiť pri špeciálnych herných akciách.

g413-se-04.jpg


Celkový dojem dotvára biele LED podsvietenie a čierny horný kryt z brúsenej zliatiny hliníku a horčíku. Výsledkom je minimalistický dizajn s vyváženým setom funkcií, ktoré z tejto klávesnice robia nevyhnutný doplnok pre každého hráča.

Ďalšie informácie nájdete na webe LogitechG.

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37