Login
Hardware Majo 0 2017
Spoločnosť D-Link dnes zásadným spôsobom rozšírila svoj rad riešení automatizácie domácností mydlink Home Automation. Predstavila mydlink Connected Home Hub - domáce centrum prepojené na platforme mydlink, ku ktorému patrí široká škála senzorov a sirén pre domácich majstrov, aby mohli mať lepšie pod kontrolou prípadné zvláštne udalosti. Domáca centrálna brána mydlink Connected Home Hub (DCH-G020) sa pripojí k routeru existujúcej domácej siete a bude sa správať ako centralizované zariadenie, ktoré bude riadiť prístroje mydlink vďaka integrácii bezdrôtových technológií Wi-Fi a Z-Wave, a s využitím aplikácie mydlink Home, ktorá je k dispozícii pre zariadenia s operačnými systémami iOS a Android.

Okrem platformy Connected Home Hub predstavila spoločnosť D-Link celý rad ďalších zariadení, ktoré spolu vzájomne ľahko komunikujú: dverné a okenné senzory Z-Wave Door & Window Sensor (DCH-Z110), snímač detekcie pohybu Z Wave Motion Sensor (DCH-Z120), dymové čidlo Z-Wave Smoke Detector, Wi-Fi snímač zaplavenia vodou (DCH-S160) a Wi-Fi sirénu (DCH-S220).

„Máme radosť, že sa nám darí rad produktov mydlink Home úspešne rozvíjať. Výsledkom je náš ekosystém inteligentnej domácnosti Smart Home obohatený o ďalšie funkcie, lepšie integrovateľný a cenovo dostupnejší pre spotrebiteľa,“ povedal Kevin Wen, prezident spoločnosti D-Link Europe Ltd. „Naša nová centrála, detektory, snímače dymu a sirény sú skonštruované tak, aby si majitelia nehnuteľností mohli sami podľa svojich potrieb navrhnúť automatizované bezpečnostné riešenia, pričom súčasne kladieme dôraz na cenovú dostupnosť a flexibilitu celkového konceptu.“

DCH-G020
Dverný/okenný senzor Z-Wave Door/Window Sensor (DCH-Z110)

DCH-Z310
Dymový senzor mydlink Home Z-Wave Smoke Detector (DCH-Z310)

DCH-S220
Siréna mydlink Home Wi-Fi Siren (DCH-S220)

DCH-S160
Čidlo zaplavenia mydlink Home Wi-Fi Water Sensor (DCH-S160)

Zdroj: dlink.com

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (367 Hlasy)
13% (54 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
Hlasy: 431
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Kto je online