Login
CS news Majo 0 2794
fofos_gamingCounter-Strike: Global Offensive nemusíme nikomu nejak zvlášť predstavovať. Iba v skratke naznačím, že je to najnovšie vydanie CS-ka ako takého a bez tejto hry sa nezaobíde žiadny herný klub.

Ako som v úvode naznačil, táto hrá patrí k „výbave“ každého herného klubu a Gaming.sk sa rozhodol spraviť prijatím tejto sekcie krok vpred. Prísne podmienky pre prijatie sa rozhodol absolvovať zatiaľ iba jeden tím.

Stáva sa ním sekcia, ktorej šéfuje Josef Bauer alias J0s3e. Tá doteraz hrala pod tímom Forever Players, ktorý sa ho rozhodla opustiť po dlhšom pôsobení a vyskúšať šťastie inde. Po nakontaktovaní a dohodnutí na určitých podmienkach sa ich rozhodli prijať.

◘ Vyjadrenie správcu Fofos Gamingu Martina Gvista:
„Učiniť takýto krok pre nás nie je ľahké. Po niekoľkých zlých skúsenostiach (nielen s CS sekciami) sme sa nakoniec dali na podporu CS:GO, len teda sekcia musela súhlasiť s našimi podmienkami pre získanie určitej podpory. Chalani súhlasili a my ich teda berieme zatiaľ ako Academy tím, keďže si myslíme, že časom sa ukáže loajalita a charakter hráčov. A samozrejme súdržnosť.“

◘ Vyjadrenie leadera Jozefa Bauera:
„Děkujeme za projevenou důvěru. Po 4 letech měnit tým není jednoduché, ale už jsme chtěli něco více než jen hraní chtěli jsme cíle, kterých se budeme v této organizaci snažit dosáhnout. A doufám že se nám podaří prorazit nejen v cz/sk scéně ale časem i v zahraničí. Uděláme vše proto aby byli obě strany spokojené a věříme že gaming.sk bude bude s námi sdílet úspěchy a stane se naší oporou.“

◘ Fofos Gaming CS:GO mančaft:
Czech Republic flag Josef "J0s3e" Bauer - leader
Czech Republic flag Ondřej "3.H" Polách - zástupca
Czech Republic flag Svatopluk "Shp3k0un" Bauer
Czech Republic flag Martin "Larwicka" Jiříček
Czech Republic flag Gabriel "pam" Wilda
Czech Republic flag Martin "tv1" Dráha

Zdroj: gaming.sk

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (418 Hlasy)
12% (58 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 490
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Kto je online