Login
Network houses 14 12320
icq-logo.jpgZmeny novej verzii s označením ICQ 7 sú hlavne v prepojení obsahu s najpoužívanejším sociálnymi sieťami ako Facebook a Twitter. Okrem klasického zoznamu kontaktov môže užívateľ teraz v rámci ICQ nájsť zoznam priateľov z rôznych sociálnych sietí. Užívatelia už nebudú musieť otvárať prehliadač prihlásiť sa do každej siete, v ktorých sú členmi, teraz nájdu všetko na ICQ. Užívatelia môžu komentovať novinky so svojimi priateľmi priamo z ICQ a ich komentáre budú automaticky zverejnené na danej sociálnej siete. Verzia ICQ 7 dnes ponúka integráciu so sociálnymi sieťami Facebook, YouTube, Twitter Flickr. Ďalej je plne kompatibilné so všetkými verziami systému Microsoft Windows. Zlepšenie zahŕňajú ďalšie farebné schémy, sú plne prispôsobené nálade užívateľa.

icq-7--c450xc256.png


Nové funkcie v ICQ 7

Stavové okno
  • aktualizácia užívateľského stavu vykonaného na ICQ môže byť automaticky znovu zaslaná do ICQ kontaktov príslušného účtu , tiež na používateľov sociálnych sietí podporovaných. Nový Stavový riadok na ICQ Umožňuje rýchle a jednoduché Zdieľanie fotografií a odkazov.

Kanále priateľov
  • v záložke zoznam kontaktov nájdete aktuálne informácie odoslané používateľa priateľom z hlavných sociálnych sietí , zdieľanie obsahu stránok v reálnom čase. Užívateľ má možnosť vyjadriť sa k aktualitám priamo zo svojho ICQ. Komentár sa objaví v príslušnej sociálnej sietí. ICQ môžu užívatelia vidieť aktuálne správy od všetkých svojich priateľov v rôznych sociálnych sieťach, a to nielen od priateľov, ktorí využívajú ICQ.

Moje okno
  • v zozname kontaktov je miesto, kde užívatelia nájdu ICQ všetky oznámenia o ich osobných onlinových aktivitách, kto komentoval stav užívateľa, na akej strane, komu sa páčili fotky, kto si ich nahral ďalšie.

Váš Profil
  • ICQ 7 ponúka bohatší profil užívateľa ako v rámci softvéru, tak aj na webových stránkach. Nový profil užívateľa ICQ dovoľuje užívateľom prezerať zoznam kontaktov priateľov nahrávať nových ľudí do vlastného zoznamu kontaktov, tým zvýšiť okruh svojich priateľov.

Zdieľanie súborov
  • nová aplikácia pre zdieľanie fotografií s priateľmi, poskytuje rýchle, zábavné jedinečné možnosti zdieľanie a prezeranie.

Rýchlejšie a menej náročné
  • výkonnosť ICQ 7 sa výrazne zlepšila, doba inštalácie sa redukovala takmer o 50% požadované miesto pre inštaláciu sa znížilo približne o 30%.


Zdroj: digitalne.centrum.cz

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (461 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 538
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37