Login
News black1 8 5329
Dnes oslavuje ľudstvo 40. výročie misie Apollo 11 na Mesiac. K tejto príležitosti vytvorila Prezidentská knihovňa a múzeum J. F. Kennedyho webovú stránku, www.wechoosethemoon.com, na ktorej bude možné online sledovať celý priebeh tejto historickej udalosti. Prvné slová, prvé kroky človeka na Mesiaci, dokonca aj celý priebeh misie môžete vďaka modernej technológie sledovať naživo ako v roku 1969.


Zvolte Mesiac Názov stránky, We choose the Moon (Zvolili sme Mesiac), bol vybraný na základe príhovoru amerického prezidenta Kennedyho o misii Apollo a zámeru Američanov pristáť na Mesiaci. Po načítaní adresy Vás flashová aplikácia zoznámi so všetkými funkciami a neskôr sa spustí online prenos.
Už teraz môžte na stránke vidieť raketu Saturn 5 pripravenú na odpaľovacej rampe v Kenndeyho vesmírnom centre na Floride, Je možné si vďaka peknej animácii prehliadnuť raketu z rôznych úhlou a taktiež sledovať odpočítavanie času do štartu, ktorý už beží. Taktiež sa môže každý návšetevník stránky zaregistrovať a získavať priebežné informácie emailom.

40 fotografií dokumentujúcich túto udalosť si môžete prehliadnuť TU

Hodnotenia
4.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (245 Hlasy)
13% (38 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (5 Hlasy)
Hlasy: 292
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,948
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 2
  • Najnovší člen: Brecho