CS news black1 9 2214
shmuNaša prvá konfrontácia s Rakúskom, dopadla dobre. Potom nám Taliani ukázali kto ma lepší software. Následne sa postavili pred nás Poliaci a chceli sa tiež pochváliť, no naše skúsenosti a odhodlanie povedali rázne „NIE!“ Teraz, ale prichádza náš najočakávanejší zápas v skupine. UPDATE: / Holandsko diskvalifikované !

Flag Icon Slovakia vs. United Kingdom Flag Icon
Čas: 19:00 12.7.2009
SVK Players: GuardiaN, .PhP, UN, XeRo, _anX
ENG Players: HenryG, Hughsy, Mxxxx, hudzG, wez
Mapa: BO3
SourceTV: bcast06.blank-TV.de:50900

Štvrtý zápas odohráme proti naším susedom Čechom. Boli časy, kedy sme ťahali za rovnaký koniec povrazu, no potom sme sa rozdelili. Zrazu sme stali proti sebe a nastúpila súťaživosť a dnes tomu nebude inak. Sami viete, že v akomkoľvek športe ma zápas „Slovensko vs Česko“ ojedinelý naboj. Pre naše malé inak veľmi spriatelené štáty sú konfrontácie v rôznych športoch takmer sviatok. Hráči chcú ukázať čo v nich je a ukázať druhej strane, že sú lepší. Tak by sa dala charakterizovať situácia, ktorá vždy nastáva pokiaľ sa postavíme proti sebe.

V CS:Source si predošlí ročník zmerali tiež sily a „bratia“ Česi z tohto súboja odišli ako víťazi. Aj keď celá Európa neverila, dokázali siahnuť na samotný vrchol podujatia ENC a odniesli si domov z Nemecka titul „Majstri Európy“. Slovákom ako veľkému favoritovi, ostali iba oči pre plač a bronzová medaila na krku. Čo bolo to bolo, dnes máme iný rok a nové podujatie. Čechom sa nevedie dobre, nakoľko prehrali oba svoje predošlé zápasy. Slováci zažili radosť, ale aj sklamanie no sme na tom nepopierateľne lepšie ako Česi. Situácia v skupine začína byť vyhrotená a pokiaľ chcú mať Česi ešte postup vo svojich rukách, musia jednoznačne zápas vyhrať. No verte mi, Slováci im rozhodne nič nedarujú zadarmo, nakoľko body z tohto zápasu tiež veľmi potrebujeme. Dá sa teda očakávať, že obe krajiny pošlú proti sebe to najlepšie čo sa bude dať. Dovolím si tvrdiť, že nás čaká veľmi vyhrotený zápas, ktorý bude mať ojedinelí náboj. Tento zápas sa rozhodne oplatí pozrieť nech stojíte na akejkoľvek strane štátnej hranice.

UPDATE:
Nakoľko bolo Holandsko diskvalifikované, zmenili sa aj isté predpoklady vývoja v tabuľke. Zápasy, ktoré odohrala Holandská reprezentácia boli anulované a teda pre Slovensko je toto posledná šanca, kde získať body a upevniť si pozíciu v tabuľke. Česko naopak dostáva druhú šancu a aj v prípade, že by zápas naši bratia prehrali, majú možnosť všetko napraviť v zápase proti Taliansku. Každopádne, nedá sa očakávať, že by ktorýkoľvek zúčastnený štát tento zápas vypustil, pretože stále platí, že body sú veľmi potrebné pre obe krajiny, ak sa len nechceme spoliehať na výsledky ďalších zúčastnených.

Zápas sa bude vysielať aj prostredníctvom ESL-TV a teda si ho môže pozrieť skutočne každý bez toho, aby vlastnil hru Counter-Strike Source.

Match-link: TU!

Zdroj: e-sports.sk, esl.eu

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 6/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (104 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 123
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,302
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Anymall