Login
Software FlUrIoS 31 4079
Tak tu sú tie verzie:Windows 7 Starter

Táto verzia bude len pre rozvojové krajiny. Najväčšie obmedzenie tam bude, že si budete môcť spustiť len tri aplikácie naraz.

Windows 7 Home Basic

Verzia bude dostupná všade na svete. Aero tam nebude taktiež ako aj v Starter, ale je odstránené obmedzenie počtu spustených aplikácii.

Windows 7 Home Premium

Home Premium bude už aj Aero. Budú tu pridané aj extra hry a takisto v nej bude pridaná podpora médií (Media Center, prehrávač DVD, a vytváranie DVD.) Je možné tam vytvárať aj malé siete.

Windows 7 Professional

Professional bude to isté čo Premium len bude rozšírený o sieťové prvky. (pripájanie pomocou vzdialenej plochy, pripájanie počítačov do domény, off line priečinky, ... ). Rozšírením je aj podpora Mobility Center, užívatelia môžu jednoducho spravovať svoje profily pre rôzne situácie.

Windows 7 Enterprise

Je to isté ako Professional len je rozšírený o Branch Cache, ktorý užívateľovi, čo pracuje s lokálnou sieťou, keď je pripojený cez Internet, získava pocit akoby bol pripojený priamo do LAN.

Windows 7 Ultimate

Opäť rovnaké ako Enterprise s jediným rozdielom. Oproti Enterprise je totiž dostupná aj ako OEM a Retail.

Hádam sa Microsoft poučil, keď bol chaos s Vistou a nestane sa tak aj s Windows Seven. Predsa XP bol len Professional a Home Edition. Dúfam že teraz to tak už nebude :)
UPDATE:

Keďže vydanie Windows-u 7 je za dverami, povieme si o možných upgradoch. Uvedením nového operačného systému budú pribúdať užívatelia, ktorí budú chcieť odložiť nákup nového počítača, lebo budú chcieť mať na svojom novom počítači nainštalovaný Windows 7. Web TechArp uverejnil neoficiálny program nazvaný „The Microsoft Windows 7 Upgrade Program Rev. 2.1" podľa ktorého budete môcť počítač s operačným systémom Windows Vista zakúpený po 21. júli 2009 jednoducho a pohodlne upgradovať na Widnows 7. Som zvedavý ako to celé dopadne, nechajme sa prekvapiť.

zdroj: hardware.sk + engadget.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky
Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (230 Hlasy)
12% (34 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (5 Hlasy)
Hlasy: 273
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 7
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,891
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 1
  • Najnovší člen: Ruda