CS news Majo 4 2080
Po niečo vyše mesiaca od prijatia Counter-Strike 1.6 tímu z bývalého team-fps sa, žiaľ, s týmto tímom lúčime. Dôvodov bolo viac, nebudem špecifikovať, ale prispel k tomu najmä nález nového tímu, ktorý sme sa po dôslednom premyslení rozhodli kontaktovať. O aký tím ide?

Jedná sa o tím pôsobiaci pod menom style two, ktorý určite väčšina z Vás pozná, možno nie tak po mene, ale po zvučných menách, ktoré sa v ňom vyskytujú, presnejšie:Flag Icon Miroslav "neverim" Vizváry - team leader

Flag Icon Martin "j0sse" Búrik - in-game leader

Flag Icon Michal "Dezerter" Hyross

Flag Icon Jozef "cHeatoN" Rosenberg

Flag Icon Ján "j4n1k" JančoVyjadrenie crew.sk:

Vzhľadom na to, že podľa nášho osobného úsudku, naša predošlá CS 1.6 sekcia v našej organizácií nemala dobré výhľady do budúcnosti, sme už dlhšie uvažovali nad všeobecným uzavretím tejto hry. Chceli sme skrátka zaistiť to, aby si ľudia crew.sk pamatali ako tím, ktorý cestoval skoro na každú LAN akciu, pričom to, či dostal poriadne na frak, alebo uhral niečo pekné, nebolo to najpodstatnejšie. Ako tím, ktorý niečo dokázal a zanechal stopu. Po obojstrannom kontaktovaní sa s tímom style two, kde pôsobili aj dvaja bývalí hráči crew.sk, sme sa rozhodli, že tento tím je pre nás tá správna voľba. Veríme, že dnešok bude začiatok veľkej, úspešnej a dlhej spolupráce.Viac v tomto mini-rozhovore s Dezerterom:E: Čau Dežo, určite si ťa ešte 99% návštevníkov tejto stránky a všeobecne fanúšikov crew.sk pamätá, spolu s j0ssem, ako neodlúčiteľnú súčasť tejto partie, žiaľ pred približne 2 mesiacmi ste boli nútení tento spolok opustiť. Naštastie, dnes je už situacia iná a vy, spolu s hlavou Vášho teamu - neverimom - a dvoma "novými" tvárami - cheatonom a j4n1kom - opäť hájite farby crew.sk. Aké máš z toho pocity? Mohol by si stručne charakterizovať Váš tím?

D: Tak som samozrejme veľmi rád, že som sa mohol vrátiť do crew.sk, kedže tu mám stále veľa priateľov. Od doby čo som tu naposledy pôsobil sa veľa zmenilo a dnes cítiť z multigamingu profesionalitu. Pevne verím, že vedenie nesklameme. V teame nepôsobím ešte dosť dlho, ale každého hráča som mal možnosť poznať už predtým. V každom sa skrýva talent a má svoje kvality, všetci sme pôsobili v kvalitných tímoch, či uz ako zakladatelia style2, hráči PerunPG alebo pôvodných crew.sk. Myslím, že sme si sadli aj po povahovej stránke a preto verím, že z nás bude tím, ktorý bude pravidelnie miešat karty na tych najvyšších priečkach.E: Ja teda tiež verím, že spolu potočíte a hlavne, že bude v tíme panovať dobrá nálada. Čo si Váš tím sľubuje od vzájomnej spolupráce herného celku a Vás - hráčov?

D: Tak v prvom rade dobré zazemie a profesionálny pristup z oboch strán. Z vlastnej skúsenosti viem, že na vedenie crew.sk sa dá spoľahnúť kedže tam pôsobia rovnaký ľudia ako keď som odchádzal. No a ak budú dodržané podmienky zmluvy, my sa budeme maximálne snažiť nesklamať dôveru vedenia, ktorá do nas bola vložená.E: Verím, že ani my nesklameme Vašu dôveru v nás. Aké máte plány do budúcna?

D: Tak v prvom rade sa čo najlepšie zohrať. Potom sa presadiť na slovensko-českej scéne. Momentálne nie sú rozbehnuté žiadne ligy (UG, CSL, U2), tak začneme hrávat ESL ladder. Samozrejme chceme navštevovať všetky dostupné lanky na Slovensku, poprípade v Čechách a Maďarsku a tým zviditeľnit crew.sk ešte viac.E: Dokázal by si stručne charakterizovať každého hráča v tíme?

D:

j0sse - prirodzený in-game leader, bez neho je naša hra za T úplne stratená

neverim - asi najlepší aimer v tíme, dokáže ustreliť neskutočné hlavy a potiahnuť tím keď je treba

j4n1k - jeho poznám najkratšie, ale prvé, čo som si všimol je, ze dokáže ustreliť s čímkoľvek, univerzálny hráč pre tím veľmi platný

cHeatoN - najmladší hráč a zároveň najväčší pohoďák, najplatnejší pri bránení plantu

Dezerter slovami neverima - kludný, dobrý aim i brain, jedným slovom bradáč, a dokáže otvárať kolá, čo je veľmi dôležitéE: Ďakujem, tak Vám teda v mene celého crew.sk želám čo najviac štastia a dúfam, že naša spolupráca bude čo najdhlšia a čo najspokojnejšia.

D: Ďakujem a želám si to aj ja :).Ja teda pevne verim, že týmto krokom obe strany len získajú a bude to len spokojnosť a priateľská atmosféra, čo bude nasledovné obdobie spevádzať.


Zdroj: crew.sk

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 4/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (104 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 123
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,302
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Anymall