Login
Games maty 25 4982
Môžme začať... Dej sa odohráva na prelome 40.50. rokov v útrobách New Yorku. Príbeh mafiánskej rodiny už asi mnohý poznáte s prvého dielu. I tentoraz ako v prvej verzii sa môžte tešiť na kvalitne spracované filmové okamihy hry, doslova žijúcim mestom, policajti ktorý nebudú váhať proti vám nekompromisne zakročiť, veľa prestreliek a zúrivých naháňačiek na autách. Oproti prvej časti hry budete môcť navštevovať rôzne bary, obchody s oblečením a veľa iného. Mesto bude detailnejšie prepracované.
Pár slov aj k akcii, pretože Mafia 2 je akčná hra. Nebudeme môcť strieľať len tak po uliciach, dôležitým ukazovateľom je totiž rešpekt. Ten si dvíhate plnením úloh, prípadne vydieraním či podplácaním, avšak je možné ho i stratiť. Privolávaním policajnej pozornosti začne klesať, taktiež ak zastrelíte alebo zrazíte nevinného, dobré meno si nespravíte. Aj v mafii totiž platí, že hrubé násilie je už za neviditeľnou hranicou.

Image Mafia 2Okrem možnosti prezliekania však bude treba tiež tankovať pohonné hmoty pre Vaše vozidlo, alebo si ho napríklad nechať prefarbiť, ba i umyť v umývačke. Automobily na uliciach navyše budete môcť odcudziť hneď niekoľkými spôsobmi a to od hrubej sily až po tichú prácičku. Ďalšou novinkou je tiež prítomnosť psov v hre, ktorí vám budú znepríjemňovať život zločinca.

Image Mafia 2Príbeh je však všeobecne viac realistickejší, nemáme tu len romantické rozdelenie na panákov dobrých a panákov zlých. Je to jednoducho život v meste, ktorý nie je vôbec ľahký a mnohokrát budete musieť robiť veci len preto, lebo ich spraviť musíte, aby ste prežili.

Predpokladaná doba vydania je: 29. máj 2009
Cena hry sa bude pohybovať okolo: 36.50 € (1099 Sk)

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky
Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (230 Hlasy)
12% (34 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (5 Hlasy)
Hlasy: 273
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 10
  • Členov Online: vladimus, cucinosk

  • Registrovaní členovia: 8,891
  • Nových členov dnes: 1
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Ruda