Login
Hardware maty 6 2659
Výbava ktorú preferuje Logitech sa točí okolo špičkových herných doplnkov. Podľa nich v prvom rade nesmie chýbať klávesnica na úrovni progamingu! Logitech G19 Keyboard for Gaming
Nájdeme na nej programovateľné tlačidlá, LCD displej s rozlíšením 320x240, a samozrejme štandardnú výbavu. LCD displej dokáže zobrazovať nielen informácie o okamžitom stave Vášho herného arzenálu, ale aj informácie o prichádzajúcom VoIP hovore, o stave vášho systému, prípadne prezeranie obrázkov či prehranie videa. Jej cena sa pohybuje okolo 200 USD = 149€.
Pri hraní hier by sa možno zišiel viac využiteľní G13 Advanced Gameboard Už po prvom pohľade na toto zariadenie je zrejme každému jasné, že všetko, čo v hre môžete potrebovať, budete mať s G13 doslova na dosah. 25 programovateľných tlačidiel, programovateľný mini-joystick. Čo viac si môžeš zaželať? Cena sa pohybuje okolo 80USD = 60€.
Takže ľavú ruku máme zamestnanú G19-tkou.
Ani pravá ruka nezaháľala. O to sa postará špičková myš G9x Laser Mouse. Táto myš nemá konkurenciu! Nastaviteľné DPI zvládne už pomaly každá myš, ale nastavenie podsvietenia a výmena povrchu je už iná káva. A ak sa k tomu pridá aj možnosť zmeny hmotnosti, nemá to zrejme ďaleko k vysnívanému ideálu. Jej cena je 100USD = 75€.
Posledným kúskom ktorý patrí do serie G je G35 Surround Sound Headset Keď surround tak ozaj pecku! Tvorcovia sa vynašli, skvelou vecou je HLASOVÝ MORPHING . Môžete si vybrať zo šiestich hlasových profilov: troll, mutant, mimozemšťan, obor, cyborg, alebo vesmírna veverica. Dosť účinná vec pri LAN párty na zastrašovanie protihráčov. Cena sa pohybuje okolo 130 USD = 98 €.


Zdroj: www.hardware.sk

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (230 Hlasy)
12% (34 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (5 Hlasy)
Hlasy: 273
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,891
  • Nových členov dnes: 1
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Ruda