Login
Hardware maty 8 5535
Spoločnosť ASUS predstavila na trh mašinu o ktorú by mal asi záujem každý. Vďaka najnovšej generácie procesora Intel Core ™ i7 a čipsetu X58, ASUS ROG predstavuje ASUS novinku CG6190. Predovšetkým sa môžu tešiť vrcholový hráči (alebo aj tí ktorí nemajú čo robiť s peniazmi). Tento stroj je postavený na INTEL platforme... čo ponúka hráčom maximálny a najlepší výkon. Jeho vzhľad sa nepodobá na PC, ale na trezor.

ASUS ROG CG6190 je momentálne vrcholovou špičkou v desktop PC s najvyšším výkonom na trhu! To všetko vďaka procesoru Intel ® Core ™ i7 a čipovej sade X58, ktorá je vhodná najmä pre hráčov, ktorí si tak môžu užívať ešte lepšie a plynulejšie herné zážitky. Core ™ i7 dodáva o viac ako 50% väčšiu rýchlosť spracovania 3D herných aplikácií.


V tejto kráske nájdete 3DDR sloty, ktoré dokážu utiahnuť 12GB pamäte RAM. Čo sa týka grafiky nájdeme v ňom NVIDIA ® 3-pásmový SLI a ATI CrossFireX ®. PC však ponúka novinku v zabezpečení pomocou odtlačkov prstov pomocou vstavaného biometrického skenera. Disponuje aj upraveným chladiacim kvapalinovým systémom. Čo sa týka zvuku..tiež nemusí byť vlastník sklamaný. SupremeFX X-Fi ponúka podporu pre deväť 3D virtuálnych reproduktorov. Toto asi hovorí za všetko...
GL & HF pri kupovaní tejto mašiny:)

Zdroj: www.hardware.sk

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (229 Hlasy)
13% (34 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (5 Hlasy)
Hlasy: 272
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 11
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,890
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: scoobydoo123