Hardware Funec 0 1471
Základom je snímací prvok umiestnený v doskách väzby zariadenia. Ten je citlivý na tlak a dokáže odlíšiť na ktorej strane je papierová publikácia otvorená. Akonáhle prstom „kliknete“ na aktívnu oblasť vytlačeného obrázku, podčiarknuté slovo v texte alebo grafický symbol zaisťujúci prístup k doplnkovým informáciám, do hry vstupujú technológie. Bezdrôtový bluetooth komunikátor vyšle potrebné informácie do PC, ktoré následne reaguje zobrazením potrebných dát. Znamená to, že doplnkové informácie sa načítajú v okne internetového prehliadača, kde získa používateľ ďalšie možnosti vzdelávania či údaje, ktoré sú príliš variabilné na to aby boli vytlačené, alebo príliš rozsiahle pre tlačenú publikáciu.Výhodou tohto produktu je, že umožňuje podstatne znížiť náklady na tlač rozsiahlych materiálov a dokáže previazať tlačenú formu s digitálnym obsahom. V knihe video jednoducho neuverejníte – ak však kliknete prstom na požiadavku v knihe, zobrazí sa na obrazovke z internetu – a práve to je výzva pre budúcnosť.

Nový publikačný systém dokáže prostredníctvom jedinečných identifikátorov každého výtlačku i sledovať ako je publikácia použitá. Tvorcovia tak získavajú spätnú väzbu pre ďalšie svoje práce. Systém TUI má však zatiaľ stále isté obmedzenia. Senzorové snímače nie sú dostatočne citlivé na to, aby dokázali splniť želania používateľa pri tisíc stranových dielach, pretože dotyk nie je rozoznateľný. Isté však je, že prepojenie papierového a digitálneho obsahu je skutočnou revolúciou.

Som veľmi zvedavý, ako sa tieto vecičky budú vyvíjať, myslím, žeby to mohol byť veľký pokrok aj pre oblasť vzdelávania, si predstavte, že sedíte v škole a miesto nejakých priesvitkov alebo diaprojektorov máte takýto aktívny zošit, kde sa vám zo skolského webu načítajú prednášky a vy si len klikáte a pozeráte to, čo potrebujete. Ale to je zatiaľ hudba vzdialenej budúcnosti.


Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky
Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
83% (95 Hlasy)
12% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
3% (3 Hlasy)
Hlasy: 114
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,263
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 1
  • Najnovší člen: Johan47