Login
Community MarkY 13 7758
Ale ešte pred tým ako niekto začne hrať na našich serveroch mal by si prečítať PRAVIDLÁ


A teraz k veci,

Som bežný player a nemám práva na servery, zrazu mi začne hru znepríjemňovať cheater. Samozrejme som presvedčený o tom, že to cheater je ( v tejto fáze si terba najprv uvedomiť pár vecí a to: NIE každý, kto ma dá cez stenu je cheater a NIE každý kto dá tri hlavy za sebou je cheater ) Takže, čo spravím?

Možností sú tu dve.

MOŽNOSŤ PRVÁ !!!


Najjednoduchšia je nájsť rýchlo admina a oznámiť mu to. Čo ak admin nie je nikde na blízku? Minimalizujem CS ( väčšinou je to ta klávesa niekde nalavo dole medzi ctrl a alt ), otvorím internetový prehliadač a napíšem doň všetkým známu našu najobľúbenejšiu adresu WWW.CSPORTAL.SK následne kliknem v menu v časti Counter - Strike na odkaz Server admini ( je to dvanásty odkaz od vrchu ) tu nájem kontakty na všetkých adminov, takže jednoducho odpíšem ICQ a napíšem napr aj trom naraz.

Čo je dôležité?
Admini Vám zrejme ani nebudú odpisovať a preto je dôležité aby ste písali rovno k veci ! Žiadne halušky typu: čau si tu? odpis pls pls pls na serveri je koder... . Napíšem len pár zmysluplných slov a to Na akom servery sa cheater nachádza, a aký ma nick aby admin nemusel hľadať spomedzi 7 serverov a 15 hráčov. ( btw. milé oslovenie vždy len poteší:) )
Čiže ukážka: Ahoj, na fun servery je cheter, má nick cha0z.
jednoduché a prosté.

MOŽNOSŤ DRUHÁ !!!


Admin sa napriek mojej snahe, ktorú som vynaložil v prvej možnosti, neobjavil na serveri a ten had koder si ešte stále behá so speedhackom ( alebo WH, AB ) po serveri. Nenechám to len tak predsa keď už som sa tak snažil. Čiže nahrám cheatera uložím s jeho nickom a potom demo spakujem a pošlem adminovi ( najlepšie n0wovi, Majovi, klimcovi, netSovi alebo aj MarkYmu oni sa o to postarajú )

demo? wtf?
Ak neviete ako na to tak si otvorite konzolu ( väčšinou je to klávesa vľavo hore nad klávesou TAB, naľavo od klávesy 1 a pod klávesou ESC ) Začať nahrávať demo príkazom record cheater pre skončenie nahrávania stačí napísať do konzoly stop. Demo nájdete vo vašej zložke valve > cstrike a bude sa volat cheater.dem. Potom stačí už len dúfať, že admin ktorý dostal demo niekedy stretne daného cheatera na servery aby ho zabanoval:)Tento UFO návod som sa snažil napísať tak, aby ho pochopil aj najväčší off-brainer, čiže dúfam, že ste pochopili všetkému a ak nie tak navštívte najbližšieho lekára. Ak som na niečo zabudol admini môžete dopísať. GL HF ... aaa ešte ak tu už náhodou podobný návod je tak sry ale ja som tu nič podobné nenašiel:)...


Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37