Login
Hardware Drax1 8 2694
V dnešnej dobe užívatelia hardwaru a iných informačných technológií kladú dôraz hlavne na mobilitu, jednoduchú obsluhu, minimálnu hmotnosť a čo najviac funkcí. Európska spoločnosť Verbatim, špecialista na úložné médiá si to zobrala k srdcu a prináša nám nový externý HDD s malými rozmermi a vysokou kapacitou hlavne pre tých, ktorý chcú mať svoje data vždy po ruke a v čo najkvalitnejšom "obale".

Dovolím si citovať business manažéra spoločnosti Verbatim: "Opäť sme jedni z prvých, kto začína na trhu novú vývojovú etapu. Náš nový pevný disk s kapacitou pol terabytu je pravdepodobne najľahší na svete. Vzhľadom na to, že sme do sektora externých pevných diskov vstúpili ešte len pred necelým rokom, sme na túto inováciu obzvlášť hrdí."

A majú byť aj načo hrdí. Ich nový, 2,5" externý pevný disk s vysokou kapacitou 500 GB ma malé rozmery (8,45 × 13,45 × 1,6 cm) nízku hmotnosť (170 gramov) a je ultra prenosný, čiže budete mat svoje data vždy po ruke. Kapacita 500 GB je rozdelená na 3 platne , čo umožňuje rýchlejšiu prácu s dátami či už pri Mac, alebo klasickom PC. Externý disk Verbatim je napájaný cez rozhranie USB 2.0 a umožňuje prenášať dáta rýchlosťou až 480 Mbit/s. Bude dostupná aj kombo verzia samotného disku, ktorá obsahuje FireWire konektor s prenosovou rýchlosťou do 400 Mbit/s.

Disk je uložený v strieborno-čiernom šate. Navyše je tichý, pretože pracuje bez použitia ventilátorov. Proste padne vám do ruky. Zálohovací software je samozrejmosť k štandardnej výbave diskov Verbatim. Nechýba ani funkcia Time Machine. Disk je v maloobchodnom predaji už tento mesiac, cena sa pohybuje okolo 6 792 Sk.

zdroj: usbinsight.blogspot.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (461 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 538
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37