Login
Community rEset 10 2410
Je tomu skutočne tak. Dlhšiu dobu na sebe sledujem, že na CS nemám čas a ak si ho nájdem tak ma skoro ani nebaví. Na portály mám funkciu "redaktor", ktorá ma taktiež bavila, najmä kôli mojej rubrike movie-making ale postupom času zisťujem, že už to nieje to, čo to bolo v septembry minulého roka, keď som sem nastúpil ako nováčik.
Je tomu už 8 mesiacov, čo som tu s Vami a rozhodol som sa odísť do "CS neba" . Svoju dlhodobú funkciu tu prenechávam Panther-ovi, ktorý si svoju povinosť plní skutočne svedomito, taktiež aj jojiii-mu. Ale nebojte sa, sem tam sa tu u Vás stavím pozrieť čo je nové a tak :) a ak sa budem príšerne nudiť tak zapnem CSA a opäť sa napojím na server, kde som strávil najviac času zo svojho CS života .. Palmsoft.

Tak teda ahojte, veľa skillu a lucku

A nakoniec by som sa Vám všetkým chcel poďakovať, za to všetko, čo som tu s Vami zažil .. ďakujem Majo-vi, ktorý pri mne strácal nervy , keď som tu bol nováčik redaktor, neskôr server admin .. ďakujem MarkY-mu, ktorý odišiel ako aj ja, ale ak tak veľká ti vďaka za všetko, za naše keci a podobne. A ešte jedna osobka, ďík SloWak-ovi za najlepšieho medzinárodného kamoša, ktorému môžem kedykoľvek napísať a zakaždým mi odpíše (vetou: čo chceš sopel :D ).

AHOJTE

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (328 Hlasy)
13% (50 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (6 Hlasy)
Hlasy: 388
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Členov Online: Majo

  • Registrovaní členovia: 9,195
  • Nových členov dnes: 3
  • Nových členov včera: 17
  • Najnovší člen: Dur1