Mystic Panther 9 3807
Určite ste už videli rôzne filmy o zabíjackých mravcoch, ktoré ničia všetko, čo im príde do cesty. Teraz však nejde o žiaden film, ale o skutočnosť. V Texase už tieto mravce narobili mnoho problémov. Síce nezabíjajú ľudí, ale napádajú systémy najmä spoločnosti NASA. Ide o vtip ? Viac v novinke ...

Nie. Nie je to žiaden vtip. V texase tito mravce už napadli systémy spoločnosti NASA a to spôsobuje rôzne problémy po celom svete. Tieto mravce spôsobujú nefunkčnosť mnohých počítačov a ďalšej elektroniky, ale aj automobilov alebo systémov pre odvádzanie odpadov. Ako to bude riešiť NASA ?

Tieto mravce sú známe pod názvom Crazy Rasberry. Pohybujú sa v obrovských množstvách a pri pátraní po potrave preniknú prakticky do ľubovoľného systému, ktorý nie je vzduchotesne uzatvorený. Pokiaľ okupujú spustený počítač alebo sa v ňom nachádzajú, keď užívateľ spustí bootovanie, môže v dôsledku skratu dôjsť aj k poruche hardvéru. Privolaní technici potom nájdu útroby počítača plné zahynutých mravcov. Tieto mravce do budov prenikajú hlavne potrubím a pochádzajú pravdepodobne s Karibiku. Kolónie týchto mravcov majú viac kráľovien, čo samozrejme vedie k prudšiemu nárastu ich počtu a rýchlejšiemu šíreniu. Odborníci varujú, aby sa ľudia na vlastnú päsť nepokúšali aplikovať na počítače nejaké postreky. Do teraz nebolo nájdené žiadne vhodné riešenie pre ochranu elektorniky.

No je to celkom zaujímavé, čo sa tam deje. S filmov som nikdy nemyslel, že také obrovské kolónie mravcom môžu naozaj existovať a ničiť všetko. Najviac som zvedavý nato, ako sa to všetko bude riešiť. Tento problem pretrváva už dlho, no v takomto stave to ešte nebolo.TOTO JE MOJA 100-ta NOVINKA :)

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
83% (95 Hlasy)
12% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
3% (3 Hlasy)
Hlasy: 114
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 7
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,259
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Lakomey