Login
Mystic Panther 1 1956
Kôli nedávnem požiaru v závode LG v Južnej Kórei je vo svete nedostatok batérii do notebookov a mobilov.. Ako dlho to ešte bude trvať ?

V marci, tohto roku bol v Južnej Kórei obrovský požiar a vyhorel takmer celý závod LG, ktorý vyrába batérie do notebookov. Teraz je stav kritický, pretože dopyt batérii do notebookov a mobilov neustále stúpa. Mnohé spoločnosti, tkoré so spoločnosťou LG spolupracujú sa obávajú ich ďalších krokov a vravia, že požia narušil ich ďalšie plány predaja na tento rok. Toto však pocítia najmä menší výrobcovia. Spoločnosť ASUSTeK sa napríklad obáva, že vplyvom nedostatku batérií dosiahne značné predajné straty z ich populárneho ASUS Eee PC – lacného prenosného počítača.

Nedostatok batérií by mal trvať do tretieho štvrťroka tohto roka. Ako bude vplývať na cenu prenosných zariadení, to ukáže trh. Je možné, že sa na trh dostanú zariadenia s batériami, ktoré budú mať nižšiu kapacitu, len aby sa udržal predaj týchto zariadení a straty z neuskutočneného predaja tak boli čo najnižšie.

Zdroj: itnews.sk

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (329 Hlasy)
13% (50 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (6 Hlasy)
Hlasy: 389
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 9,199
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 1
  • Najnovší člen: tomiik