Login
Mobile Panther 5 3181
Spoločnosť Skype sa rozhodla pracovať na projekte Skype v mobiloch. Ja si myslím, že je to celkom zaujímavá myšlienka, ktorá snáď bude mať úspech. VIac v novinke ...

Skype už na tomto projekte usilovne pracuje. Nedávno vyšla prvá beta verzia softwaru Skype for your mobile. Tento software funguje zatiaľ na 50 najobľúbenejších modeloch mobilných telefónov, ktoré podporujú Javu. Ak bude mať Skype v mobiloch úspech, tak je samozrejmé že sa to rozšíri aj do ďalších modelov. Momentálne je Skype for your mobile funkčný na pár mobilných telefónov značiek Motorola, Nokia, Samsung a Sony Ericsson. Tento software pre mobil obsahuje skoro to, čo aj Skype v počítači. Chat, skupinový chat, možnosť vidieť status ostatných uživateľov a samozrejme volanie. Aplikácia Skype for your mobile je k dispozícii po celom svete. Plná verzia tohto programu by mala výjsť niekedy v lete.

Skype for your mobile môžete získať buď stiahnutím rovno do mobilu, alebo stiahnutím do počítača a následné prenesenie do mobilu.

Každého aj tak najviac zaujíma aké budú poplatky za používanie. Za hovory alebo chatovanie s inými užívateľmi služby Skype nebudú účtované žiadne poplatky. Skype si bude účtovať peniaze len za hovori priateľom, ktorý na Skype nie sú, alebo za prijímanie hovorov na váš mobilný telefón od iných užívateľov siete Skype. Pri volaní v rámci siete Skype z vášho mobilného telefónu využívate mobilné hlasové a dátové siete, váš mobilní operátor vám bude účtovať za prenesená dáta a prevolané mobilné miestne minúty.

Zdroj: itnews.sk

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky
Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37