Jokes j0jiii 3 2366
Už veľmi dávno založil The Pirate Bay stánku, kde uverejňuje emaily od spoločností, ktoré sa im vyhrážali žalobami. Pri väčšine mailov môžete nájsť aj odpoveď na ne. Niektoré sú až veľmi komické, napríklad ich odpoveď, v ktorej má takmer každé slovo iný font. Na spodnej časti stránky taktiež dodali text"we used to have a nice graph here, but it's simpler to just say: 0 torrents has been removed, and 0 torrents will ever be removed"
čo v preklade znamená:
zvykli sme tu mať pekný graf, ale je jednoduchšie povedať: 0 torrentov bolo odstránených, 0 torrentov bude odstránených

Čím sa potom odlišuje žaloba Švédskej vlády od žalôb nahrávacích spoločností? V podstate tým, že sa táto na súd jednoznačne dostane, no ani súd neovplyvní prevádzku trackera. Ako povedali vlastníci The Pirate Bay, server sa geografický nenachádza vo Švédsku a presne preto im Švédska vláda nemôže prikázať jeho stiahnutie a odstavenie. V interview pre THREAT LEVEL Peter Sunde Kolmisoppi uviedol, jeden zo štvorice vlastníkov The Pirate Bay, že ani on sám nevie, kde sa ich stránky momentálne nachádzajú z geografického hľadiska. Podľa jeho vyhlásenia boli servery zverené dôveryhodným osobám, ktoré ich umiestnili v rôznych častiach sveta bez bližšej znalosti geografickej polohy ich vlastníkov. Vďaka tomu vlastníci The Pirate Bay netušia dokonca kde sa servery momentálne nachádzajú a dokonca ani len počet krajín, v ktorých sú umiestnené.
Kolmisoppi taktiež povedal, že žaloby voči nim sú "lame" (doslovný preklad, chromé, neschopné atď). Ďalej podľa názoru Kolmisoppiho aj za predpokladu, že by Švédska vláda súdny spor vyhrala, nikto z nich pravdepodobne nepôjde do väzby, maximálnym trestom bude pravdepodobne finančný trest (pokuta). Kolmisoppi vyvrátil tvrdenie, že The Pirate Bay zarába vďaka jeho systému reklamy milióny dolárov ročne, a keby tomu aj tak bolo, nič to nezmení na fakte, že prevádzka stránok nie je ilegálna a za reklamu si peniaze zaslúžia ako odškodnenie za stratený čas a námahu, povedal Kolmisoppi.

Týmto nechcem obhajovať The Pirate Bay, ale ani sa zastávať tvrdenia, že všetko, čo robia je legálne. Článok má len informatívny charakter, názor si utvorte sami.

NEROBIM A ANI NECHCEM ROBIŤ REKLAMU The Pirate Bay !!!!

Zdroj: blog.synopsi


Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 0/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 0/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/9
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (108 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 127
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 6
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,322
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Drak