Login
Bugs Panther 44 6086
Dneska som našiel podvod, z ktorého som bol riadne nasratý. So spolužiakom, ktorý by ma zabil ak by som ho nespomenul :D sme si len tak pozerali zdrojove kody rôznych stránok. No keď sme prišli na stránku Undzwei.eu našli sme riadnu špinavosť. Ak vás to zaujíma, tak čítajte ďalej ...

Vysvetlím vám to pekne po poradí. Mnohí z vás určite poznáte online hry ako sú gladiatus a bitefight. Ak to hrávate, tak viete, že posielaním linku, napr cez ICQ, ktorý máte pridelený pri registrácii zísakvate peniaze, alebo suroviny. Ak na to kliknete, tak vám napíše, že ste boli okradnutý ... Takto získavať peniaze, alebo suroviny je dosť ťažké, pretože málo kdo na tieto odkazy kliká. Lenže naša konkurencia si to vymyslela trošku inak. Vytvorili zdrojový kód, ktorý pri každom kliknutí na ich stránku, to je undzwei.eu vás automaticky okradne, bez toho aby vám ukázalo tú stránku ako obvykle. Takže naša konkurencia si takto privyrába peniažky. Aby ste verili tu máte dva dôkazy. Prvý je len skopírovaný text a druhý je obrázok, pretože je dosť možné, že ak prídu na túto novinku, okamžite to zmažú.

Dôkaz 1:
(C) 2008, Autorské práva csportal.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu csportal.sk je výslovne zakázané.

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (367 Hlasy)
13% (54 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
Hlasy: 431
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Kto je online