Login
Hardware Panther 5 3906
Na trhu sa objavila nová zaujímavá vecička. Je ňou univerzálny diaľkový ovládač Harmony One, ktorý získal ocenenie CES 2008 za dizajn a konštrukciu v kategórii Najlepšia inovácia v doplnkoch pre domácu zábavu. Pre viac informácii, čítaj ďalej ...

Rôznych spotrebičov pre domácnosť je veľa a stále sú vyspelejšie a vyspelejšie. Viacero starších ľudí už nevie viacere spotrebiče ani ovládať. My si však teraz predstavíme nový ovladač Harmony One.

Ako funguje ?

Farebný dotykový displej nového ovládača s uhlopriečkou 5,6 cm reaguje na jemné elektrické náboje z končekov prstov. Dotykové displeje s kapacitnou technológiou sú oveľa odolnejšie než podobné displeje, ktoré reagujú na tlak. Na dotykovom displeji diaľkového ovládača navyše možno zobrazovať ikony konkrétnych televíznych staníc, aby používatelia mali k obľúbeným kanálom ešte ľahší prístup. Aby používanie diaľkového ovládača Harmony One bolo ešte jednoduchšie, sú jeho tlačidlá rozložené do štyroch jednoznačne oddelených zón na inteligentnú a intuitívnu orientáciu (číslice, tradičné tlačidlá na ovládanie DVD, D-pad s tlačidlami na úpravu hlasitosti a prepínanie kanálov a tlačidlá na ovládanie menu na obrazovke) a umožňujú bezproblémové ovládanie zariadení na domácu zábavu, ktoré sú v súčasnosti najobľúbenejšie. Na diaľkovom ovládači Harmony One zostalo iba 40 najdôležitejších tlačidiel, takže ľudia rýchlejšie nájdu to správne. Každé tlačidlo je individuálne tvarované a poskytuje tak praktické hmatové vodidlo, takže ľudia môžu ovládač používať skôr podľa hmatu, než by sa museli spoliehať na zrak.

Diaľkový ovládač Harmony One umožňuje ovládať združené činnosti vďaka technológii Smart State Technology, ktorá dokáže zistiť pri riadených prístrojoch, či a ktoré z nich sú zapnuté a ako majú nastavené vstupy. Práve vďaka tejto technológii môžu používatelia diaľkového ovládača Harmony One bez námahy prepínať medzi sledovaním domáceho kina alebo počúvaním hudby slačením jediného tlačidla na ovládanie združených činností. Diaľkový ovládač Harmony One sa nastavuje pomocou internetu a celá procedúra je veľmi jednoduchá. Používateľa celým procesom nastavenia sprevádza intuitívny sprievodca, s ktorého pomocou môžu ľudia ovládač Harmony One nastaviť zadaním modelových označení komponentov svojho systému. Na základe týchto informácií sú automaticky priradené charakteristiky, diskrétne kódy a infračervené ovládacie príkazy pre viac než 225 000 prístrojov od viac než 5000 výrobkov, ktoré sú uložené v on-line databáze, ktorej aktualizácia prebieha takmer denne. Pokiaľ by konkrétny prístroj v databáze nebol zaradený, možno ho do nej pridať pomocou on-line systému a jeho riadiace príkazy do Harmony One zadať prostredníctvom jeho originálneho diaľkového ovládača.

Cena na Slovensku bude okolo 7 000 Sk


Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (367 Hlasy)
13% (54 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
Hlasy: 431
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Kto je online