Login
Mobile Myo 6 2671
Nokia N96 je veľmi elegantný a po funkčnej stránke aj dobre vybavený mobilný telefón. Vďaka svojmu 2,8" displeju ponúka užívateľovi príjemný zážitok pri ovládaní a pozeraní filmov alebo obrázkov. Vďaka pokročilým technológiám je Nokia N96 už v základe vybavená 16GB vlastnou pamäťou. Túto hodnotu je možné rozšíriť pomocou slotu pre pamäťové karty až na 24GB.

Vďaka veľkej kapacite umožňuje užívateľom využívať tento mobilný zázrak viac ako kedykoľvek predtým. Okrem klasických možností pripojenia prostredníctvom USB 2.0 ponúka Nokia N96 tiež pripojenie prostredníctvom Wi-Fi a HSDPA modulu.

Okrem týchto nadštandardných funkcií je tento model mobilného telefónu vybavený tiež DVB-H tunerom, ktorý užívateľom umožňuje sledovanie televízie priamo na displeji mobilného telefónu. Nokia N96 je tiež vybavená funkciami známeho systému N-Gage, ktorý je určený pre herné aplikácie.

Dostupnosť mobilného telefónu Nokia N96 je plánovaná na jeseň tohto roka. Jeho predpokladaná predajná cena by sa mala pohybovať okolo $800.

Zdroj: hardware.sk

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky
Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (245 Hlasy)
13% (38 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (5 Hlasy)
Hlasy: 292
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 4
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,948
  • Nových členov dnes: 2
  • Nových členov včera: 11
  • Najnovší člen: Brecho